Ankara İmplant Tedavi Merkezi

» karma » Ankara İmplant Tedavi Merkezi

İnsan vücuduna en uyum sağlayan titanyumdan yapılan  vidalardan oluşan eksik dişlerin tedavisi için uygulanan, yaşam boyu kullanabileceğiniz implant uygulaması ile eksik dişlerine veda edebileceksiniz. Titanyumdan oluşan bu vidalar uzman doktorlar sayesinde çene kemiğine yerleştirilerek işlem sağlanır. İmplant tedavisinin bir diğer özelliği ise tedavi sürecinde köprüleme işleminde yapılan kesme, küçültme gibi işlemlerin implant uygulamasında yapılmamasıdır. Yani […]

İnsan vücuduna en uyum sağlayan titanyumdan yapılan  vidalardan oluşan eksik dişlerin tedavisi için uygulanan, yaşam boyu kullanabileceğiniz implant uygulaması ile eksik dişlerine veda edebileceksiniz. Titanyumdan oluşan bu vidalar uzman doktorlar sayesinde çene kemiğine yerleştirilerek işlem sağlanır. İmplant tedavisinin bir diğer özelliği ise tedavi sürecinde köprüleme işleminde yapılan kesme, küçültme gibi işlemlerin implant uygulamasında yapılmamasıdır. Yani implant tedavisi yapılırken diğer dişlere zarar verilmemektedir. Yapılan implant diş kökü görevini göstermesinden kaynaklı olarak kendi dişleriniz gibi yemek yiyebilir ve konuşabilirsiniz. Sizde Batıkent implant tedavisi hakkında bilgi almak ister ve tedavilerinizi profesyonel ekipler doğrultusunda başlatma düşüncesi içerisindeyseniz http://dentostim.com.tr/ adresini ziyaret edebilir gereken desteği uzman ekipler tarafından alabilirsiniz.

İmplant Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Çene ve yüz kemiği gelişimini tamamlamış 18 yaş ve üzeri kişilere rahatlıkla implant uygulaması yapılabilir. Bununla birlikte implantı destekleyecek bir kemik yapısının bulunması gerekmektedir kemik yapısı olmadığı takdirde ilave olarak kemik cerrahisi uygulamaları yapılarak başarı oranı yüksek olan implant uygulaması yapılabilir. Sağlıklı bir yaşamın en önemli etkeni ağız sağlığıdır. Sonuç itibariyle beslenmemizi sağlayan en büyük etmen ise ağzımızdaki yapıların sağlam olmasıdır. Eksik dişlerinizi ve kaybettiğiniz dişlerinizi Ankara implant uygulaması ile geri kazanabilecek sağlıklı bir beslenmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

İmplant Tedavisi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Diş hassasiyetinizin oldukça sorunlar yaratması ile kaybetmiş olduğunuz dişlerinize uygun implant tedavisi yaklaşık olarak uygulanan operasyonlara bağlı yarım saat yada bir saat kadar sürebilmektedir. Hastanın kemik yapısı ya da iyileşme süresine bağlı olarak 2 ya da 3 ay içerisinde kalıcı protezler yerleştirilir ve uygun tedavi başarı ile tamamlanmış olur. Bu konuda sizde sağlıklı bir şekilde yemek yiyebilir, konuşabilir ve en önemlisi en sert yiyecekleri bile kolaylıkla yeme özelliğine sahip olabilirsiniz. Sizde uygun implant fiyatları doğrultusunda tedavinizi başlatabilir ve uygulama sonrasında sağlıklı bir ağız yapısına sahip olabilirsiniz. Web adresi üzerinden alacağınız destek doğrultusunda uygulanan tedavi sonrası güncel yaşamınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.