ALC Vitamin Kapsülleri Sitemizde!

» karma » ALC Vitamin Kapsülleri Sitemizde!

Günlerdir hatta haftalardır aradığınız bu ürün alc vitamin için sipariş vererek ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz resmi satış sitemizde tüm adımlar kullanıcılarımızın kolay ilerleyebileceği pratiklikte hazırlanmıştır. Sırasıyla sipariş verme, kargo gönderimi, ödeme ve teslimat ile devam eden alış verişinizden memnun ayrılmanız için deneyimli bir ekip ile çalışmaktayız. Uzman kadromuz 7/24 siz değerli kullanıcılarımızın keyifli bir alış veriş […]

Günlerdir hatta haftalardır aradığınız bu ürün alc vitamin için sipariş vererek ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz resmi satış sitemizde tüm adımlar kullanıcılarımızın kolay ilerleyebileceği pratiklikte hazırlanmıştır. Sırasıyla sipariş verme, kargo gönderimi, ödeme ve teslimat ile devam eden alış verişinizden memnun ayrılmanız için deneyimli bir ekip ile çalışmaktayız. Uzman kadromuz 7/24 siz değerli kullanıcılarımızın keyifli bir alış veriş deneyimi yaşaması için çalışmaktadır. Sitemizde verdiğiniz sipariş sonrasında hologram etiketli orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. Hazırlayacağınız sipariş formundaki tüm bilgilerinizin doğru ve güncel olması özellikle sorunsuz bir teslimat için önemli ve gereklidir.
Sipariş Bilgileri Güncelleme
Resmi satış sitemizde sipariş formualc vitamin kapsül hazırlarken gereksiz ve fazla sorular ile karşılaşmazsınız. Aksine gayet kısa ve sadece gerekli bilgi girişi ile formunuzu tamamlayabilirsiniz. Adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçe ayrıntılarını bırakılan boşluklara girebilirsiniz. Eğer işlemlerinizi bitirdikten sonra herhangi bir ekleme ve ya çıkarma yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle diyalog kurabilir ve gerekli gördüğünüz güncellemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Ödeme yapacağınız kanalı kendi ödeme kolaylığınıza ve bütçenize göre tercih edebilirsiniz. Kapıda ödeme teslimat sırasında yapılabilen kolay bir yöntemdir. Ancak isterseniz online olarak havale ve ya EFT seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.
Kargo Ne Zaman Ulaşır?
Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz bir ile iki iş günü içinde elinizde olur.
Nasıl Kullanılır?
Set olarak satılan ürün içinde sabah ve akşam kullanımlarına uygun olan ürünler bulunmaktadır. Akşam kullanacağınız ürün içinde kara mürver, portakal, beta glukan ve yıldız anason kullanılırken sabah olanda propolis, kudret narı mevcuttur. Günde iki kapsül kullanımı önerilmektedir.
İndirimli Fiyatlar
1 set 30 günlük 60 kapsül 2 şişe 99 tl + ücretsiz kargo, 2 set 60 günlük 120 kapsül 4 şişe 188 tl + ücretsiz kargo, 3 set 90 günlük 180 kapsül 6 şişe 297 tl + ücretsiz kargo, 4 set 120 günlük 240 kapsül 8 şişe 367 tl + ücretsiz kargodur.