Aksöğüt Kremi Satın Alma İşlemleri

» karma » Aksöğüt Kremi Satın Alma İşlemleri

Resmi satış sitemizden ürün talep eden değerli müşterilerimiz için oldukça kısa sürede aksöğüt kürü tamamlayabilecekleri zahmetsiz adımlar hazırlamış bulunmaktayız. Sitemizden bir ve ya daha fazla sayıda ürün talep eden kullanıcılarımızın ilk yapmaları gereken sipariş formu hazırlamaktır. Bu formu hazırlarken verilerinizin güncel, açık ve anlaşılır olmasına dikkat ediniz. İsim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe detayları […]

Resmi satış sitemizden ürün talep eden değerli müşterilerimiz için oldukça kısa sürede aksöğüt kürü tamamlayabilecekleri zahmetsiz adımlar hazırlamış bulunmaktayız. Sitemizden bir ve ya daha fazla sayıda ürün talep eden kullanıcılarımızın ilk yapmaları gereken sipariş formu hazırlamaktır. Bu formu hazırlarken verilerinizin güncel, açık ve anlaşılır olmasına dikkat ediniz. İsim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe detayları için boşluklara uygun cevapları yazabilirsiniz. Hemen ardından başlayan kargo işlemleri ile sipariş paketiniz size doğru yola çıkar ve en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. Ödeme yaptıktan sonra teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aynı Gün Kargo!
Sipariş formunuzda yer alan kişisel iletişim bilgileri ve ürün ile ilgili istekleriniz aynı gün değerlendirilir. Stoklarımız sürekli yenilenerek kullanıcılarımızın ürün talepleri hemen temin edilmektedir. Orijinal ürünleriniz itina ile paketlendikten sonra seçeceğiniz kargo şirketine verilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile gönderim sağlanır. Bir ile iki iş gününde tamamlanmaktadır.
Ödeme Alternatifleri Nelerdir?
Müşterilerimizin aksöğüt bütçesine ve ödeme kolaylığına göre karar verebileceği birden fazla ödeme kanalı sunulmaktadır. İsteyen kullanıcılar paketlerini kapılarında teslim alırlarken kredi kartı ve ya nakit para ile kapıda ödeme yöntemini kullanarak satın alımlarını yapabilirler. İsteyen kullanıcılarımız ise havale ve ya EFT ile internette işlem yapabilirler.
Kullanım Önerisi
Bitkisel içeriği ile dikkat çeken bu ürün aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Uygulamak istediğiniz bölge üzerinde dairesel hareketler yaparak sürebilirsiniz.
İçindekiler Nelerdir?
Bitkisel ürün bileşenleri arasında aqua, glycerin, glukozamin gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene keklik üzümü yağı, hydrogenated, salixin sayılabilmektedir. Kullanmadan önce orijinal ürün kutusu üzerindeki açıklamaları mutlaka okuyunuz. Hologram etiketli ürün üzerinde içerik, kullanım, son kullanma tarihi ve saklama koşulları gibi önemli detaylar yazı ile belirtilmiştir.
Fiyat Bilgisi
1 adet ürün sadece 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.