Ahmet Ağaoğlu Hareket Yaptı

» karma » Ahmet Ağaoğlu Hareket Yaptı

  Ziraat Türkiye Kupası final maçında Alanyasporu, Trabzonspor 2-0 mağlup etti. Ziraat Türkiye kupası karşılaşmasının sonlarına doğru Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu damga vurdu. Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun atılan son golden sonra yapmış olduğu kol hareketi kameralara damgasını vurdu. Seyircinin büyük ilgisini çeken kol hareketi, Ahmet Ağaoğlu’nun ne kadar sevinçli olduğunu belirtti. 90+10. dakika da atılmış […]

 

Ziraat Türkiye Kupası final maçında Alanyasporu, Trabzonspor 2-0 mağlup etti. Ziraat Türkiye kupası karşılaşmasının sonlarına doğru Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu damga vurdu. Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun atılan son golden sonra yapmış olduğu kol hareketi kameralara damgasını vurdu. Seyircinin büyük ilgisini çeken kol hareketi, Ahmet Ağaoğlu’nun ne kadar sevinçli olduğunu belirtti.

90+10. dakika da atılmış olan golün ardından büyük bir sevinç yaşayan Ahmet Ağaoğlu, yaptığı kol hareketi ile kameralara yansıdı. Bordo mavili ekibin başkanlığını yapan Ahmet Ağaoğlu’nun yaptığı bu kol hareketi, sosyal medya üzerinden çok fazla tepki çekti. Ağaoğlu’nun yapmış olduğu kol hareketi ne kadar sevinçli olduğunu kameralara yansıttı iddaci.

  1. Kez Kupa Sahibi Oldular

Bordo mavili ekip Türkiye Ziraat kupasını bir kez daha eline alarak, kupa müzesinde yer verdi. 9. kez Türkiye Ziraat kupasını eline alan bordo mavili ekip, sevinçli anlar yaşadı. Soyunma odasında yerli oyuncular da, oynadıkları kolbastı oyunu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Alanyaspor’u 2-0 mağlup eden ekip, sevinçlerini bir çok şekilde yaşadılar. Kolbastı oyunu da dahil olmak üzere, başkan Ağaoğlu’nun yaptığı kol hareketi de sosyal medya da büyük ilgi ve tepki gördü.

Sevinç Kutlamaları

Alanyaspor’u 2-0 mağlup eden Trabzonspor, sevinçli anlar yaşadı. Maçın sonlarına doğru başkan Ağaoğlu, kol hareketi yaparak ne kadar sevinçli olduğunu belli etti. Ayrıca oyuncular da soyunma odasında kolbastı oyununu icra etti.