Agt Makine Ve Konveyör Sistemleri

» karma » Agt Makine Ve Konveyör Sistemleri

Agt Makine Ve Konveyör Sistemleri Değişen ve gelişen dünyada, artık birşeyler alıp tüketme gibi bir seçenek çok normaldir. Nitekim, tüketilen ürünün nereden geldiğine ve nasıl yapıldığına dair kimsenin fikri yoktur. Halbuki kullanılan her ürünün, bir fabrikasyon üretim süreci vardır. Fabrikalarda ürünler birtakım işlemlere giderken, konveyör yardımıyla giderler. Konveyörler görev olarak, bir ürünü yada bir nesneyi […]

Agt Makine Ve Konveyör Sistemleri

Değişen ve gelişen dünyada, artık birşeyler alıp tüketme gibi bir seçenek çok normaldir. Nitekim, tüketilen ürünün nereden geldiğine ve nasıl yapıldığına dair kimsenin fikri yoktur.

Halbuki kullanılan her ürünün, bir fabrikasyon üretim süreci vardır. Fabrikalarda ürünler birtakım işlemlere giderken, konveyör yardımıyla giderler. Konveyörler görev olarak, bir ürünü yada bir nesneyi bir taraftan bir tarafa götürmektir.

Agt Makine olarak, birçok hizmet sektörüne farklı modellerdeki konveyörleri sunuyoruz. Konveyör birçok firmaya ucuz işgücü sağladığı için, firmaların konveyör sistemlerine olan ilgisi yoğundur. Bizde bu yüzden, firmaların taleplerine yanıt vermeye çalışıyoruz.

Ürünlerimizi kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti bizim için çok önemli olup, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik konveyörleri üretiyoruz.

Bant Konveyörler

Bant konveyör ilk olarak, 1868 yılında İngiliz George Lyster tarafından bulunmuştur olup daha sonraki yıllarda dünyaya atılmıştır. Bant konveyör özellikle; gıda, tarım, ilaç, ambalaj, inşaat gibi birçok sektörde kullanılırlar.

Çalışma prensibi ise, bir ürünün yada nesnenin bir yerden bir yere dönmekte olan iki adet kasnak yardımıyla ulaştırılmasıdır. Bant konveyörlere aynı zamanda konveyör bant denilmektedir.

Firmamız birçok gıda, tarım, inşaat, giyim, ambalaj şirketine konveyör bant satışı yapıyor ve özellikle bant konveyör, Türkiye için en çok tercih edilen konveyör modellerinden biridir.

Modüler Konveyörler

Firmamızın başarılı ürün modellerinden biride, modüler konveyörlerdir. Modüler konveyör oldukça ekonomik, temizlenme ve bakım açısından kolaylıklar sunan konveyörlerdir.

Agt Makine, birçok sektörden modüler konveyör ile alakalı siparişler almaktadır. Bunlar arasında; ambalaj, tütün, araba, ilaç gibi birçok sektör vardır.

Rulolu Konveyörler

Firmamızın bir diğer ürünü olan rulolu konveyör çok kullanışlıdır. En büyük özelliği bant yerine rulolardan oluşmasıdır. Arz ve talebe göre paslanmaz çelikten, kauçuktan ve poliüretan maddelerinden de üretilebilmektedir.

Tahrik rulolu sistem ve avare rulolu sistem olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Tahrik rulolu sistem, gücün motor redüktör sistemi ile konveyör boyunca iletilmesine dayanır. Avare rulolu konveyör sistem ise, gücün tamamı ile taşınan nesneye uygulanmasına denir.