21 Farklı dilde, 531 kanal İçeriğiyle İptv Sizlerle

» karma » 21 Farklı dilde, 531 kanal İçeriğiyle İptv Sizlerle

Televizyon, monitor gibi görüntü sinyallerinin müşterilere kablolu internet/dsl üzerinden dağıtıldığı modele iptv denir.

Televizyon, monitor gibi görüntü sinyallerinin müşterilere kablolu internet/dsl üzerinden dağıtıldığı modele iptv denir. Bu model genel olarak geniş bant üzerinden kullanıcılarına sağlanır, diğer televizyon yayınlarına göre görüntü kalitesi bakımından daha kaliteli yayın teknolojisine sahiptir. iptv server yayın bilgisayarları dünyanın en gelişmiş xenon sunucuları tarafından kurulmuştur. Müşterilerine donmama garantisi vermektedir. Smart tv, Samsung, Windows, Mac, Android, Ios, LG, Nexstar, Korax, Dreambox, Hıremco, Redline gibi uydu alıcılarıyla karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca yayınlarında 7 gün 24 saat saldırı koruması vardır. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan destek ekibiyle hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız.

İptv Nasıl Yüklenir?

ip tv bütün platformlarla uyum sağlamaktadır, Smart sağlayıcı, Bilgisayar, Telefon, Tablet’ten açabilmeniz için uyumlu webplay sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifre girişi yaparak yayınları hiç takılmadan sorunsuz izleyebilirsiniz. Sadece kullanıcı adı ve şifre yazarak giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İptvserver Paketleri Nelerdir?

6 aylık full paket Ücretsiz kullanım

12 aylık (+3 ay hediyeli) full paket kullanım

24 aylık full paket kullanım

36 aylık full paket kullanım

iptvserver sunucu istatistik oranları grafiğinden günlük trafik akışına bakabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için www.iptvfullpaket.com adresini ziyaret ediniz.