Ünlüler 1 Mayıs İşçi Bayramını Unutmadı

» GÜNDEM » Ünlüler 1 Mayıs İşçi Bayramını Unutmadı

ÜNLÜLER İŞÇİLERİ UNUTMADI Resmi tatil olarak kutlanan 1 Mayıs işçi bayramı için bir çok ünlüden sosyal medya hesaplarından kutlama geldi.İşçi bayramını unutmayan tanıdık simalar işçi bayramı için iyi dileklerini ilettiler.Aralarında İbrahim Tatlıses,Özge Borak ve Cüneyt Arkın gibi bir çok ünlünün bulunduğu mesajlarda ünlüler işçileri unutmadı ve sosyal medya hesaplarından mesajlar yayınladılar. Mert Fırat “Emeğin sömürülmediği, […]

ÜNLÜLER İŞÇİLERİ UNUTMADI

Resmi tatil olarak kutlanan 1 Mayıs işçi bayramı için bir çok ünlüden sosyal medya hesaplarından kutlama geldi.İşçi bayramını unutmayan tanıdık simalar işçi bayramı için iyi dileklerini ilettiler.Aralarında İbrahim Tatlıses,Özge Borak ve Cüneyt Arkın gibi bir çok ünlünün bulunduğu mesajlarda ünlüler işçileri unutmadı ve sosyal medya hesaplarından mesajlar yayınladılar.

Mert Fırat

“Emeğin sömürülmediği, kadın-erkek emeğinin eş değer olduğu, hukukun adaletin güvencesi olduğu, dayanışmayı çoğalttığımız 1 Mayıs’lara…”

Cüneyt Arkın

“İşçinin, emekçinin bayramı 1 Mayıs kutlu olsun.”

Rıza Kocaoğlu

“Yaşasın 1 Mayıs!”

İbrahim Tatlıses

“Hikayemin en başında bende bir işçiydim, sonra işveren oldum ama çalışmaktan vazgeçmedim. Emeğin ve alın terinin yerini hiç bir şey tutamaz… Bütün emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu olsun…”

Özge Borak

“1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.”

Birce Akalay

“Kapitalizmin bir türlü tüketemediği dünyada, kendine araç olarak kullandığı,hiçbir sermayenin geri dönüşünden değil sadece emeğinin karşılığından o da çoğunlukla adil olmayan şartlarda,kıt kanaat geçinen proleter kardeşlerim,arkadaşlarım,dostlarım.Bu gün siz olmasanız dünya değişir.Öncelikle kendi bayramlarında dahi bugün sette çalışan ekip arkadaşlarım,devamında bu sektörün acımasız koşullarından nasibini alan tüm set çalışanları ve meslektaşlarım olmak üzere, tüm işçi ve emekçilerin bayramı kutlu olsun!
Gerektiği takdirde,
“Zincirlerimizden başka kaybedecek neyimiz var.”

Sibel Can

“Çok şey bilmenize gerek yok. Sevginin, fedakarlığın, emeğin ne demek olduğunu bilen insanların kıymetini bilin, yeter..?Alın teriyle, onuruyla hayata tutunan tüm emekçilerin işçi bayramı 1 Mayıs kutlu olsun.”

Kalben

“Sevgiyle üreten ve ürettiği güzellikleri doya doya yayan tüm emekçilerin bayramı kutlu olsun. Birlikte çalıştığım değerli müzisyen ve teknisyen dostlarım başta olmak üzere her sektörde önceliği para yahut başarı değil, iş ve aş olan herkese kalbimden çiçekler gönderiyorum. Dilerim bu dünyayı bir taşı yerinden oynatırken dahi duyduğumuz aşkla değiştirecek, güneşli günler göreceğiz. Fonda Sonsuza Kadar çalıyor. Hayal ettim bölüştüğümüzü bir ekmeği oturarak el ele, diz dize ve göz göze bakışarak, hiç ölmeden…”

Ahmet Ümit

“Yaşasın dünya emekçilerin birlik, dayanışma ve mücadele günü. Yaşasın insanlığın savaşsız, sömürüsüz, onurlu bir yaşam özlemi. Günaydın umuda, günaydın arayışa, günaydın direnen insana…”

Volkan Konak

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun…(!)”

Bülent Şakrak

“1 Mayıs kutlu olsun”

Mahsun Kırmızıgül

“Dünyayı elleriyle kuranların, emekçilerin mücadele günü kutlu olsun! Bu Ülkenin tüm değerlerini ve güzelliklerini üretenler, emeğiyle ülkeyi var edenlere selam olsun.”

Sefa Doğanay

“Tüm Emekçilerimizin,Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun”