Shakira’nın Türkiye Konseri İçin Biletler Satışa Sunuldu

» GÜNDEM » Shakira’nın Türkiye Konseri İçin Biletler Satışa Sunuldu

SHAKİRA TÜRKİYE’YE GELİYOR Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira Türkiye’ye konser vermek için geliyor.Türkiye’de düzenleyeceği konser için ise biletler satışa sunuldu.En düşük bilet fiyatının 162 TL VİP biletin fiyatının ise 1555 TL olduğu açıklandı. Shakira, 3 Haziran’da start alacak olan Dünya turnesi “El Dorado” kapsamında 11 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’a geliyor. 12 Grammy Ödülü sahibi Shakira, […]

SHAKİRA TÜRKİYE’YE GELİYOR

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira Türkiye’ye konser vermek için geliyor.Türkiye’de düzenleyeceği konser için ise biletler satışa sunuldu.En düşük bilet fiyatının 162 TL VİP biletin fiyatının ise 1555 TL olduğu açıklandı.

Shakira, 3 Haziran’da start alacak olan Dünya turnesi “El Dorado” kapsamında 11 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’a geliyor.

12 Grammy Ödülü sahibi Shakira, BKM organizasyonuyla 11 Temmuz, Çarşamba akşamı Vodafone Park’ta sahne alacak.

40 bin kişi kapasiteli Vodafone Park’ta sahne alacak olan Shakira’nın biletleri dün satışa sunuldu.

Shakira’nın İstanbul konseri bilet fiyatları şöyle: 162,00TL – 213,00TL – 315,00TL – 416,00TL – 572,00TL.

“Waka Waka”, “Whenever Wherever”, “Loca” gibi hitleri ile hala müzik listelerinde yer bulan 41 yaşındaki Kolombiya’lı yıldızın Sahne önü 780,00TL, VIP biletleri ise 1555 TL olarak belirlendi.

İstanbul’daki ilk konserini 2007 yılında veren Shakira, konser sırasında Türk hayranlarına, “İtiraf etmeliyim ki kendimi dünyadaki en şanslı kadın olarak hissediyorum bu akşam. Dünyadaki her sanatçı burada olabilmek, bu harika şehirde, boğazın yanında sizlere şarkı söylemek için para verebilir. Burada olduğum için çok ama çok mutluyum, çok teşekkür ederim bunun gerçekleşmesine izin verdiğiniz için” ifadelerini kullanmıştı.