Şehitler Son Yolculuğuna Uğurlandı

» GÜNDEM » Şehitler Son Yolculuğuna Uğurlandı

4 ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI Afrin Harekatı ile Kilis ve Hakkari’nin Çukurca ilçesindeki terör saldırılarında şehit olan 9 askerden 4’ü memleketlerinde son yolculuğa uğurlandı. Afrin Harekatı’nda bir tankın isabet alması sonucu şehit olan 5 askerin cenazeleri yarın toprağa verilecek. Kilis’te sınır karakoluna, Afrin’den atılan roketin isabet etmesi sonucu şehit olan uzman çavuş Ahmet Bayram için […]

4 ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI

Afrin Harekatı ile Kilis ve Hakkari’nin Çukurca ilçesindeki terör saldırılarında şehit olan 9 askerden 4’ü memleketlerinde son yolculuğa uğurlandı. Afrin Harekatı’nda bir tankın isabet alması sonucu şehit olan 5 askerin cenazeleri yarın toprağa verilecek.
Kilis’te sınır karakoluna, Afrin’den atılan roketin isabet etmesi sonucu şehit olan uzman çavuş Ahmet Bayram için Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde tören düzenlendi.

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM ŞEHİDİN CENAZESİNE KATILDI

Törene Başbakan Binali Yıldırım da katıldı. Başbakan Yıldırım, şehidin ailesine başsağlığı diledi. Başbakan Binali Yıldırım cenaze kortejinde şehit babasının elini tuttu.

Uzman çavuş Ahmet Bayram 25 yaşındaydı. Törende kardeşleri, şehidin kamuflajı ve üniformasını giydi. Şehidin naaşı Kırıkhan Şehitliği’ne defnedildi.