Şehit Ömer Halisdemir’in Kardeşi Aday Adayı Oldu

» GÜNDEM » Şehit Ömer Halisdemir’in Kardeşi Aday Adayı Oldu

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR’İN KARDEŞİ AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU 15 Temmuz darbesinde şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir Ak Parti’den Millevekili olabilmek için aday adayı oldu.24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken seçimlerde aday adayı olduğunu açıklayan şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir,AK Parti İl Başkanlığında, babası Hasan Hüseyin, ağabeyi […]

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR’İN KARDEŞİ AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

15 Temmuz darbesinde şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir Ak Parti’den Millevekili olabilmek için aday adayı oldu.24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken seçimlerde aday adayı olduğunu açıklayan şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir,AK Parti İl Başkanlığında, babası Hasan Hüseyin, ağabeyi Doğan, kız kardeşi Elif Serin, amcası ve halasıyla basın toplantısı düzenledi.

”MİLLETİM İÇİN MÜCADELE”

Basın toplantısında konuşan Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir,Milletin desteklerinden dolayı bu adımı attığını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti “Her şeyden önce şehit sancağı taşıyor olmak hem çok onur verici hem de ağır bir sorumluluk getirmekte. Ancak 15 Temmuz günü ülkemizin yaşamış olduğu alçak darbe girişimi sonucunda bu kutsal gönül işini en iyi şekilde yapabileceğimin kanaatine vardım. Türk halkının bize duyduğu güven ve desteklerinden dolayı bu adımı attım. Bu vazifede önceliğim hiçbir menfaat gözetmeksizin ülkem, milletim ve memleketim için ölmekse ölmek, mücadeleyse mücadele, hizmetse hizmet. Allah hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Halisdemir’in aday adaylığı başvurusunu yarın AK Parti Genel Merkezi’nde yapacağı öğrenildi.