Saadet Partisi Abdullah Gül İle Bir Araya Geldi

» GÜNDEM » Saadet Partisi Abdullah Gül İle Bir Araya Geldi

ABDULLAH GÜL ADAY OLACAK MI? Haziranda yapılacak olan erken seçim ile ilgili muhalefet kanadında görüşmeler devam ediyor.Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili aday olup olmayacağı ise en çok merak edilen soruların başında geliyor.Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu bugün Abdullah Gül ile bir araya geldi.Abdullah Gül ile İstanbul’da görüşen Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu ile bu […]

ABDULLAH GÜL ADAY OLACAK MI?

Haziranda yapılacak olan erken seçim ile ilgili muhalefet kanadında görüşmeler devam ediyor.Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili aday olup olmayacağı ise en çok merak edilen soruların başında geliyor.Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu bugün Abdullah Gül ile bir araya geldi.Abdullah Gül ile İstanbul’da görüşen Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu ile bu görüşmenin ardından Abdullah Gül’ün aday olup olmayacağı netlik kazanacak.

SAADET PARTİSİ LİDERİ KARAMOLLAOĞLU VE ABDULLAH GÜL BİR ARAYA GELDİ

Karamollaoğlu saat 14.00 sıralarında Gül’ün Maslak’ta bulunan çalışma ofisine geldi.

Gül’ün Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağının bu görüşmenin ardından netleşmesi bekleniyor.

Bu arada CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’den, “Abdullah Gül seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır” açıklaması geldimişti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise Twitter hesabından Abdullah Gül’ün adaylık konusu ile ilgili bir açıklama yapmıştı.Özel yaptığı açıklamada “Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak” dedi.