Özgür URTEKİN Kimdir?

» GÜNDEM » Özgür URTEKİN Kimdir?

“Yıllar Sonra” ve “Tesadüf Diye Birşey Yok” adlı kitaplarıyla adını duyuran ve insanların kalbinde taht kuran Yazar Özgür Urtekin, 1974 yılında Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde gözlerini dünyaya açmıştır.   Çıkardığı kitaplarıyla birçok okuyucuya ulaşan Özgür Urtekin, uzun bir süre hem online satış sitelerinde hemde tüm kitapçılarda çok satanlar listesine adını yazdırmayı başarmıştır.   Aynı zamanda yaşam […]

Yıllar Sonra” ve “Tesadüf Diye Birşey Yok” adlı kitaplarıyla adını duyuran ve insanların kalbinde taht kuran Yazar Özgür Urtekin, 1974 yılında Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde gözlerini dünyaya açmıştır.

 

Çıkardığı kitaplarıyla birçok okuyucuya ulaşan Özgür Urtekin, uzun bir süre hem online satış sitelerinde hemde tüm kitapçılarda çok satanlar listesine adını yazdırmayı başarmıştır.

 

Aynı zamanda yaşam koçluğu yapan Yazar Urtekin, üçüncü kitabını yakında çıkaracağını ve ikinci kitabının devamı niteliğinde olacağını ifade etti. Yeni projelerinin olduğunu ve ilerleyen zamanlarda açıklamalarda bulunacağını söyleyen Özgür Urtekin, hayranlarında büyük heyecan uyandırmıştır.