• DOLAR
  5,5848
  % 0,33
 • EURO
  6,2105
  % 0,26
 • ALTIN
  271,7901
  % -0,30
 • BIST
  95.734
  % -0,87
Muş Valisi’nden Kurban Bayramı Mesajı

Muş Valisi’nden Kurban Bayramı Mesajı

Aziz Türk Milleti olarak, kültürümüzün her bir değerini bir bütün halinde hissettiğimiz ve paylaşma imkanı bulduğumuz bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygularının perçinlendiği, geçmişte olduğu gibi bugün de bizler için müstesna bir yere sahiptir.

Bu bayramda da aile ve akrabalarımız başta olmak üzere dostlarımızı, komşularımızı unutmamalıyız. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere daha özenle kucak açmalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerini, sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz.

Sevgili hemşehrilerim, bildiğimiz üzere bayram günlerinde trafik her zamankinden daha yoğun oluyor; sevdiklerinize giderken büyük acıların yaşanmaması adına trafikte azami dikkat içinde olmanızı önemle rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere Muşlu hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bu mübarek günlerin ülkemize, Türk ve İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.

Bayram sevincimizi hep beraber yaşayıp bu sevinci paylaşarak arttırmak için, Kurban Bayramı’nın 1. günü (11 Ağustos Pazar) saat:10.30’da Atatürk Çocuk Parkı’nda gerçekleştireceğimiz “Bayramlaşma Merasimine” tüm Muşlu hemşehrilerimizi davet ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?