Muharrem İnce’den Abdullah Gül Çıkışı

» GÜNDEM » Muharrem İnce’den Abdullah Gül Çıkışı

”GÜL SEÇENEĞİMİZ OLAMAZ” Muhalefet cephesinde Eski Cumurbaşkanı Abdullah Gül’ün aday olup olmayacağı tartışılırken CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’den Abdullah Gül ile ilgili bir açıklama geldi.Kulislerde Muharrem İnce’nin aday olacağı haberleri yer almıştı.Bunun üzerine Muharrem İnce Abdullah Gül’ün çatı adaylığı ile ilgili bir açıklama yaptı ve “Gül seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır” ifadesini kullandı. İnce, Twitter’dan şu değerlendirmelerde […]

”GÜL SEÇENEĞİMİZ OLAMAZ”

Muhalefet cephesinde Eski Cumurbaşkanı Abdullah Gül’ün aday olup olmayacağı tartışılırken CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’den Abdullah Gül ile ilgili bir açıklama geldi.Kulislerde Muharrem İnce’nin aday olacağı haberleri yer almıştı.Bunun üzerine Muharrem İnce Abdullah Gül’ün çatı adaylığı ile ilgili bir açıklama yaptı ve “Gül seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır” ifadesini kullandı.

İnce, Twitter’dan şu değerlendirmelerde bulundu:

”Türkiye’nin huzuru, güvenliği, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyoruz. Ancak atadığı bürokrat ve rektörler FETÖ’cü çıkan, görevdeyken hiçbir kanunu veto edememiş, görevden ayrılınca yanlışa yanlış diyememiş Tayyip Erdoğan’ın suç ortağı ve kardeşi Abdullah Gül bizim Tayyip Erdoğan’dan kurtulma tercihimiz, seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır. Benim bu sürece ilişkin tek açıklamam budur, başka haber ve yorumları dikkate almayınız.”

İşte Yalova CHP Milletvekili Muharrem İnce’nin Twitterdan Attığı Mesajlar;

Türkiye’nin huzuru, güvenliği, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyoruz.

Muharrem İNCE

@vekilince
Ancak atadığı bürokrat ve rektörler FETÖcü çıkan, görevdeyken hiçbir kanunu veto edememiş, görevden ayrılınca yanlışa yanlış diyememiş Tayyip Erdoğan’ın suç ortağı ve kardeşi Abdullah Gül bizim Tayyip Erdoğan’dan kurtulma tercihimiz, seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır.

Muharrem İNCE

@vekilince
Benim bu sürece ilişkin tek açıklamam budur, başka haber ve yorumları dikkate almayınız.