Kurla, bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız

» GÜNDEM » Kurla, bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız

”GEÇİN O İŞLERİ KURLA BİZİ VURAMAZSINIZ” Cumburbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta’da düzenlediği mitingde son dönemlerde kurlarda artan değerler ile ilgili açıklamalarda bulundu.Erdoğan yaptığı açıklamada “Çıkmış birileri yok kurmuş, şuymuş, buymuş… Geçin o işleri. Kurla, bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Afrin’de şu an itibarıyla 4 bin 480, Kuzey Irak’ta PKK’lı 419, yurt içinde 405 […]

”GEÇİN O İŞLERİ KURLA BİZİ VURAMAZSINIZ”

Cumburbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta’da düzenlediği mitingde son dönemlerde kurlarda artan değerler ile ilgili açıklamalarda bulundu.Erdoğan yaptığı açıklamada “Çıkmış birileri yok kurmuş, şuymuş, buymuş… Geçin o işleri. Kurla, bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Afrin’de şu an itibarıyla 4 bin 480, Kuzey Irak’ta PKK’lı 419, yurt içinde 405 teröristi etkisiz hale getirdik.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi;

“Kafayı Türkiye’nin prestij projelerine takan bir muhalefete bu ülke emanet edilir mi? Seçim vaadi olarak, yenilerini yapmak yerine durdurmaktan, yıkmaktan, atmaktan bahseden bir muhalefete Türkiye’nin direksiyonu teslim edilir mi?”

“Diyor ki, ‘Erdoğan 3. Köprüyü yapmış. Ben de gelirim 4. yaparım’ diyor. Ne haddine. Bir yandan onu yaptırmam diyorsun, bunu yaptırırım diyorsun. Her şeyin bütçedeki parayla yapılmayacağını bilen bir iktidarız. Geldiğimizde Türkiye G20’de miydi, şimdi G20’de. Bunlar konuşuluyor”

“Muhalefet cephesinde bambaşka yeller esiyor. Türkiye’nin yatırımlarıyla iftihar etmek yerine önemsiz göstermeye çalışıyor. Yapılanları yıkmaktan, engellemekten bahsediyorlar”

“Millete ufuk çizmek yerine, projeleri durdurmaktan bahsediyorlar. Tüm dünyada ses getiren projelere dil uzatıyorlar. Yıkmayı, durdurmayı siyaset yapmak zannediyorlar. Dünyanın hangi ülkesinde hızlı trene karşı çıkan muhalefet vardır?”