Kılıçdaroğlu’nun Durumu İyi

» GÜNDEM » Kılıçdaroğlu’nun Durumu İyi

SON DAKİKA HABERİ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, idrar yolları problemi nedeniyle hastanede operasyon geçirdi. Kılıçdaroğlu, tedavisinin ardından taburcu edildi. Kılıçdaroğlu’nun durumu hakkında bilgi veren CHP Sözcüsü Tezcan, “Korkacak, kaygı duyacak bir durum yok. Kısa bir süre dinlenecek” dedi. Son dakika haberi! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Kemal […]

SON DAKİKA HABERİ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, idrar yolları problemi nedeniyle hastanede operasyon geçirdi. Kılıçdaroğlu, tedavisinin ardından taburcu edildi. Kılıçdaroğlu’nun durumu hakkında bilgi veren CHP Sözcüsü Tezcan, “Korkacak, kaygı duyacak bir durum yok. Kısa bir süre dinlenecek” dedi.

Son dakika haberi! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu, idrar yolları problemi nedeniyle operasyon geçirdi. Ameliyatın ardından Kılıçdaroğlu hastaneden ayrıldı.

Kılıçdaroğlu, kendisini bekleyen otomobile binerken gazetecilere el salladı.

TEZCAN: EVİNDE İSTİRAHAT EDECEK

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, hastane önünde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun idrar yollarındaki bir problem nedeniyle sabah saatlerinde hastaneye geldiğini ve burada cerrahi girişimde bulunulduğunu belirten Tezcan, “Küçük bir cerrahi girişim sonucu şu anda sağlığı gayet iyi. Şu anda da taburcu oldu. Evinde istirahat edecek. Korkacak, kaygı duyacak bir durum yok. Bundan sonra hızla çalışmalarına başlayacak” dedi.

“SALI GÜNÜ KÜRSÜDE GÖREBİLİRSİNİZ”

“Kılıçdaroğlu kaç gün dinlenecek?” sorusunu üzerine Tezcan, “Kısa bir süre” şeklinde yanıtladı.

Tezcan, Kılıçdaroğlu’nun çok kısa zamanda sağlığına kavuşacağını belirterek, “Eminim salı günü kürsüde göreceksiniz Sayın Genel Başkanımızı” yanıtını verdi.

Kılıçdaroğlu, beraberindeki genel başkan yardımcıları ve partililerle beraber Çukurambar’daki evine geçti.