Kılıçdaroğlu’ndan 15 Milletvekili Açıklaması

» GÜNDEM » Kılıçdaroğlu’ndan 15 Milletvekili Açıklaması

15 MİLLETVEKİLİ AÇIKLAMASI Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu,İyi Parti’ye transfer olan 15 Milletvekili ile ilgili açıklamalarda bulundu.Muğla’da Anadolu Medya Buluşmaları toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu,İyi Parti’ye mecliste gurup kurması amacı ile partisinden gönderilen 15 Milletvekili ile ilgili açıklama yaptı. ”GÖREVLERİNİ YAPIP GERİ DÖNECEKLER” Muğla’da yerel medya çalışanlarının sorularını yanıtlayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu İyi Parti’ye geçen 15 […]

15 MİLLETVEKİLİ AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu,İyi Parti’ye transfer olan 15 Milletvekili ile ilgili açıklamalarda bulundu.Muğla’da Anadolu Medya Buluşmaları toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu,İyi Parti’ye mecliste gurup kurması amacı ile partisinden gönderilen 15 Milletvekili ile ilgili açıklama yaptı.

”GÖREVLERİNİ YAPIP GERİ DÖNECEKLER”

Muğla’da yerel medya çalışanlarının sorularını yanıtlayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu İyi Parti’ye geçen 15 Milletvekili ile ilgili konuştu.Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada 15 Milletvekilinin görevlerini yapıp CHP’ye geri döneceklerini söyledi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu;

İyi Parti’ye transfer olan vekiller ile ilgili açıklama yapan Kılıçdaroğlu”Bu arkadaşlarımız gittiler, görevlerini yapacaklar ve belirli bir süre sonra geri dönecekler. Bizim listelerimizde şu veya bu şekilde yer almak isterlerse yer alabilecekler.” şeklinde ifade etti.

YÜZDE 10 BARAJI AÇIKLAMASI

Biz gerçek anlamda demokrasi istiyoruz. Yüzde 10 seçim barajını kaldıracak ittifak için çalışıyoruz.

Genel başkanların aday olmaması düşüncem değişmedi. Cumhurbaşkanı devletin sigortasıdır. Taraflı cumhurbaşkanı soruna nasıl tarafsız yaklaşır? Kürt sorunu konusunda en tutarlı politika üreten biziz. Milletvekili düşüncesini ifade ederken dokunulmazlığı olsun.”