İngiltere Prensesin’den Bekarlığa Veda Partisi

» DÜNYA » İngiltere Prensesin’den Bekarlığa Veda Partisi

İngiltere Prensi İle Evlenerek İngiltere Kraliyet ailesinin mensuplarından biri oldu.Prenses Meghan Markle, Herkesten uzak bir şekilde toplamda 3 gün süren bekarlığa veda partisi düzenlediği öne sürüldü.ABD’li oyuncu eşiyle çok mutlu olduğunu’da söylemeden geçmedi. İngiliz kraliyet ailesinin veliahtı Prens Harry ile evlenecek olan ABD’li oyuncu Meghan Markle’ın, yakın arkadaşlarıyla üç gün süren bir bekarlığa veda partisi […]

İngiltere Prensi İle Evlenerek İngiltere Kraliyet ailesinin mensuplarından biri oldu.Prenses Meghan Markle, Herkesten uzak bir şekilde toplamda 3 gün süren bekarlığa veda partisi düzenlediği öne sürüldü.ABD’li oyuncu eşiyle çok mutlu olduğunu’da söylemeden geçmedi.

İngiliz kraliyet ailesinin veliahtı Prens Harry ile evlenecek olan ABD’li oyuncu Meghan Markle’ın, yakın arkadaşlarıyla üç gün süren bir bekarlığa veda partisi düzenlediği öne sürüldü.

İngiliz basınınına göre yeni prenses, 19 Mayıs’ta yapılacak düğünden önce bir çiftlik evinde arkadaşlarıyla kutlama yaptı.

Sönük eğlencelerden uzak durduğu bilinen 36 yaşındaki Markle, ABD’li Cotswolds bölgesinde lüks bir çiftlik evini tercih etti.

Bekarlığa veda partisi için yeni prensesin Soho Çiftlik Evi, geceliği 330 sterlin (yaklaşık 1700 TL) olan, yedi yataklı ve 14 kişinin kalabileceği büyüklükte bir çiftlik evi.

Çiftlik evi şeklinde hizmet veren otelin 110 sterlinlik (570 TL) spa ve 160 sterlinlik (800 TL) vücut masajı hizmetleri de bulunuyor.

Kensington Sarayı, İngiliz basınının gizlice yapılan lüks bekarlığa veda partisi haberi hakkında bir açıklama yapmadı.Meghan Markle, oyuncu arkadaşı Millie Mackintosh ile aynı çiftlik evine 2016 yılında da gitmişti.