Evlenmeyen Evlat Açıklama Yaptı

» GÜNDEM » Evlenmeyen Evlat Açıklama Yaptı

Komşusundan evlenmeyen evladı için taktığı çeyrek altını isteyen anne çok konuşulmuştu şimdi ise o evlat konuştu. İstesem 100 Kere Evlenmiştim Bir anne, oğlu evlenmediği için komşusuna taktığı çeyrek altın takısını geri istemişti. Bunun için mektup yazan annenin mektubu komşusu tarafından ifşa edildi. Bunun üzerine sosyal medyada bir hayli gündem olan bu eski komşulardan sonra konuşma […]

Komşusundan evlenmeyen evladı için taktığı çeyrek altını isteyen anne çok konuşulmuştu şimdi ise o evlat konuştu.

İstesem 100 Kere Evlenmiştim

Bir anne, oğlu evlenmediği için komşusuna taktığı çeyrek altın takısını geri istemişti. Bunun için mektup yazan annenin mektubu komşusu tarafından ifşa edildi. Bunun üzerine sosyal medyada bir hayli gündem olan bu eski komşulardan sonra konuşma sırası evlenmeyen evlada geldi. Hayrullah K. İsimli evlenmeyen evlat olaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bugüne kadar çok defa evlenme teklifi aldığını ancak kabul etmediğini ifade eden Hayrullah K. Sanki erkek değilmişim gibi bir algı oluştuğunu da dile getirdi. İsteseydim bugüne kadar 100 kere evlenirdim diyen Hayrullah K. Üniversite mezunu olduğunu ve şemalinin de yerinde olduğunu ifade etti.

Dava Açacağız

Basit bir takı isteme muhabbetinin çok abartıldığını söyleyen evlenmeyen evlat özel bir mektubu ifşa ettikleri için de bu kişilere dava açacaklarını ifade ettiler. Ayrıca Kayserililere de ağır hakaretlerin yapıldığını ifade eden Hayrullah K. Mahkemede hesaplaşacaklarını ifade etti.