Emrah Serbes’in davasında yeni suç duyurusu

» GÜNDEM » Emrah Serbes’in davasında yeni suç duyurusu

İzmir’de 3 kişinin ölümüne neden olan yazar Emrah Serbes’in davasında yeni bir suç duyurusu var. Özçelik ailesinin avukatı kazadan sonra Emrah Serbes’i muayene eden doktor ve 2 polis hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukat Burcu Ece Güler, kaza dosyasında yeralan genel adli muayene raporu, kaza tespit tutanağı ve alkol raporunda gerçeğe aykırı bilgiler olduğunu öne sürdü. […]

İzmir’de 3 kişinin ölümüne neden olan yazar Emrah Serbes’in davasında yeni bir suç duyurusu var. Özçelik ailesinin avukatı kazadan sonra Emrah Serbes’i muayene eden doktor ve 2 polis hakkında suç duyurusunda bulundu.

Avukat Burcu Ece Güler, kaza dosyasında yeralan genel adli muayene raporu, kaza tespit tutanağı ve alkol raporunda gerçeğe aykırı bilgiler olduğunu öne sürdü.

İzmir’deki kazada Emrah Serbes’in kullandığı otomobil başka bir araca çarpmış, anne baba ve kızları yaşamını yitirmişti. Araçta bulunan Kenan Doğru otomobili kendisinin kullandığını söylemiş ancak 6 gün sonra Emrah Serbes gerçeği ittiraf edince tutuklanmıştı.