Cezaevine Konvoyla Giden Kişi Yakalandı

» GÜNDEM » Cezaevine Konvoyla Giden Kişi Yakalandı

Cezaevine konvoyla giderek şov yapan Cengiz Şıklaroğlu son olarak vahşi hayvanlar ile gündeme geldi ve gözaltına alındı. Yakında Kıyamet Kopacak Çocuk Şube ekipleri tarafından gözaltına alınan Cengiz Şıklaroğlu daha önce cezaevine konvoy ile gelmiş ve bir anda popüler olmuştu. Daha sonra ise sosyal medya hesabında aslan, timsah ve yılan gibi vahşi hayvanlarla fotoğraflarını paylaşan Şıklaroğlu […]

Cezaevine konvoyla giderek şov yapan Cengiz Şıklaroğlu son olarak vahşi hayvanlar ile gündeme geldi ve gözaltına alındı.

Yakında Kıyamet Kopacak

Çocuk Şube ekipleri tarafından gözaltına alınan Cengiz Şıklaroğlu daha önce cezaevine konvoy ile gelmiş ve bir anda popüler olmuştu. Daha sonra ise sosyal medya hesabında aslan, timsah ve yılan gibi vahşi hayvanlarla fotoğraflarını paylaşan Şıklaroğlu şikâyet üzerine polis tarafından yakalandı ve gözaltına alındı.

İfadesi alındıktan sonra adli mercilere çıkarılan Şıklaroğlu’nun hayvanat bahçesi açmak için belgeye sahip olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine herhangi bir işlem yapılmayan Şıklaroğlu’nun açıklamaları ise dikkat çekti.

Kardeşlerim diyerek seslenen Şıklaroğlu abdestsiz gezmeyin yakında kıyamet kopacak diyerek herkesi şaşırttı. Çerkes Cengiz lakabı ile anılan bu kişinin neden böyle dediği ise bilinmiyor. Polis aracına bindirilirken gazetecilere cevap veren Çerkes Cengiz örgüte yardım yapmadığını da belirtti. Konutunda daha birçok hayvan bulunan zanlının yasadışı herhangi bir işlemi olup olmadığı ise araştırılıyor. Görünürde ise herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı.