Blog Aracı Yenilendi! Artık Yeni Arayüzüyle Yayında

» GÜNDEM » Blog Aracı Yenilendi! Artık Yeni Arayüzüyle Yayında

Blog Aracı 5 yıla yakın bir süredir Türkiye’de dijital yayıncılık platformu olarak içerikler yayınlamakta. Özellikle yazarlarıyla öne çıkan Blog Aracı “Z Kuşağı” tarafından büyük ilgi görüyor. Gençlere ve kendini geliştirmek isteyen tüm insanlara kaliteli içerikler sunmayı vizyon edinen Blog Aracı’nın güncellemesi hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz… Blog Aracı Sosyal İçerik Platformu Nedir? Blog Aracı sosyal içerik […]

Blog Aracı 5 yıla yakın bir süredir Türkiye’de dijital yayıncılık platformu olarak içerikler yayınlamakta. Özellikle yazarlarıyla öne çıkan Blog Aracı “Z Kuşağı” tarafından büyük ilgi görüyor. Gençlere ve kendini geliştirmek isteyen tüm insanlara kaliteli içerikler sunmayı vizyon edinen Blog Aracı’nın güncellemesi hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Blog Aracı Sosyal İçerik Platformu Nedir?

Blog Aracı sosyal içerik platformu blog yazmak ve influencer olmak isteyenlerin uğrak adresi desek yanlış olmaz. Hal böyle olunca aktifliği sağlamak ve kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek önemli bir rol oynuyor. Blog Aracı kendi alanında en iyi içerikleri üreten ve uzun zamandır yayıncılık yapan bir platform.

Özellikle kitap yazarları, araştırmayı seven insanlar ve gençlerden oluşan kitlesiyle Blog Aracı içerisinde sayısız içerik bulunmaktadır. Mevzu bahis içerikleri okuyabildiğiniz gibi kendi içeriklerinizi de kolaylıkla hazırlayıp yayınlayabilir yada taslak olarak kaydedip ileri bir tarihte paylaşabilirsiniz.

Blog Aracı Sosyal İçerik Platformu Nasıl Kullanılır?

Blog Aracı’nda yazar olmak için bir kaç dakikanızı ayırarak kayıt olmanız yeterli. Bunun dışında içerik eklemek için sağ üst kısımda bulunan + butonuna basarak eklemek istediğiniz içeriğin türünü seçiyorsunuz ve o türden bir içerik ekleyip ister taslak olarak kaydedip daha sonra yayına alabilir isterseniz de hemen paylaşabilirsiniz.

Blog Aracı sosyal içerik platformunda kullanabileceğiniz diğer özellikler ise, mesajlaşma, story gönderme, grup oluşturma ve moderatörlüktür. Bunların dışında genelde zaten hali hazırda bir çok sosyal medya platformunda kullandığımız özellikler mevcut. Bu özellikler ise başlıca kaydetme, beğenme ve içerikleri üste çıkarma.

Ayrıca yenilenen sosyal içerik üreticiliği platformunda yeni eklenen özelliklere ve yapılan güncelleme çalışmasına dair tüm yenilikleri yandaki bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz.  Blog Aracı’na kaydolmak içinse eklediğimiz ilgili bağlantıya tıklamanız yeterli.