Başkan Koç’tan Sürücü Kurslarına Ziyaret

» GÜNDEM » Başkan Koç’tan Sürücü Kurslarına Ziyaret

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, kentin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren sürücü kurslarını ve SRC kurslarını ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi

Muş Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini yalnız bırakmayan sorun ve sıkıntılarını dinleyen MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç’un son durağı sürücü kursları ve SRC kursları eğitimi veren firmalar oldu. Sektörel ziyaretlerini aksatmadan sürdüren Koç, üyeleri talep ve önerilerini dinleyerek ilgili kurumlara aktarıp çözümlenmesi için girişimlerde bulunuyor.

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muş’ta faaliyet gösteren sürücü kurslarını ve SRC kurslarını ziyaret edem Başkan Koç, burada üyelerle sohbet ederek karşılaştıkları sıkıntıları dinledi.
Üye ziyaretlerini önemsediklerini belirten MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Muş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden itibaren üye ziyaretlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz. Meslek ve sektörlerine göre belirlenen üyelerimizi periyodik olarak ziyaret edip talep ve önerilerini dinliyoruz. Üyelerimize daha fazla katkı sağlamak için neler yapabiliriz, sorunlarını asgariye indirmek için nasıl bir yol izleyebiliriz, kentin ve dolayısıyla ülkenin ekonomisine nasıl daha fazla katkı sağlayabiliriz gibi konular üzerinden fikir alış verişinde bulunuyoruz. Üyelerimizin sorunlarını ortadan kaldırmak için ne gerekirse yapacağız. Ziyaretlerde tespit ettiğimiz sorunları ilgili kurumlara aktarıyoruz. Ayrıca bunları rapor haline getirerek Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine aktarıyoruz. Ziyaretlerimize eşlik eden yönetim kurulu üyelerimize de ayrıla buradan teşekkür ediyorum. Büyük bir fedakarlık örneği göstererek Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetlerine katılan üyelerimizle bir araya gelen yönetim kurulu üyelerimiz örnek bir davranış sergiliyor. Bu vesileyle üyelerimize hayırlı ve bereketli işler diliyorum”.