Başbakan Binali Yıldırım’dan Saldırı Açıklaması

» GÜNDEM » Başbakan Binali Yıldırım’dan Saldırı Açıklaması

”KALICI BARIŞ İÇİN DAHA FAZLASINA İHTİYAÇ VAR” Başbakan Binali Yıldırım,ABD,Fransa ve İngiltere’nin Esed rejimine yönelik saldırılarının geç kalınmış bir adım olduğunu söyledi.Yapılan operasyonların olumlu bir adım olduğunu belirten Binali Yıldırım, “Ancak kalıcı barış için daha fazlasına ihtiyaç var” dedi. Ak Parti Esenler İlçe Kongresinde konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım’ın gündeminde ABD,Fransa ve İngiltere’nin Esed Rejimine […]

”KALICI BARIŞ İÇİN DAHA FAZLASINA İHTİYAÇ VAR”

Başbakan Binali Yıldırım,ABD,Fransa ve İngiltere’nin Esed rejimine yönelik saldırılarının geç kalınmış bir adım olduğunu söyledi.Yapılan operasyonların olumlu bir adım olduğunu belirten Binali Yıldırım, “Ancak kalıcı barış için daha fazlasına ihtiyaç var” dedi.

Ak Parti Esenler İlçe Kongresinde konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım’ın gündeminde ABD,Fransa ve İngiltere’nin Esed Rejimine yaptıkları operasyon vardı.

İşte Binali Yıldırım’ın konuşmalarından kesitler;

Geçtiğimiz günlerde Suriye’de alçak rejim kimyasal silahlarla çocukları, masum insanları katletti. Birdenbire dünyanın vicdanı olarak kendilerini gören ülkeler seslerini yükselttiler. Peki 7 yıldır Suriye’de insanlar katlediliyor, vahşet devam ediyor, sadece kimyasal silah kullanıldığı zaman mı insanlığınız aklınıza geliyor. Bugüne kadar neredeydiniz? Operasyonu olumlu bir adım olarak görüyoruz ancak kalıcı barış için daha fazlasına ihtiyaç var.

28 Şubat davası sonuçlandı. Bir postmodern darbe girişimiydi. 28 Şubat hesap sorularak devam ediliyor. Yargının önünde hesap soruluyor. Demokrasilerde kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz. Er ya da geç de olsa hesabı sorulur. Yargı gerekeni yapıyor.dedi