Bakan Gül’den Cinsel İstismar Düzenlemesi Açıklaması

» GÜNDEM » Bakan Gül’den Cinsel İstismar Düzenlemesi Açıklaması

KISA SÜREDE MECLİSE GELECEK Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Cinsel İstismar Düzenlemesi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.Bakan Gül,düzenlemenin Bakanlar Kuruluna imzaya açıldığını ve kısa sürede meclise geleceğini söyledi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, cinsel istismar ile ilgili düzenlemeyi içeren tasarının Bakanlar Kurulunda imzaya açıldığını, tamamlandığı zaman Meclise sevkedileceğini bildirdi. Gül, parlamentoda bir gazetecinin, Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki silahlı […]

KISA SÜREDE MECLİSE GELECEK

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Cinsel İstismar Düzenlemesi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.Bakan Gül,düzenlemenin Bakanlar Kuruluna imzaya açıldığını ve kısa sürede meclise geleceğini söyledi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, cinsel istismar ile ilgili düzenlemeyi içeren tasarının Bakanlar Kurulunda imzaya açıldığını, tamamlandığı zaman Meclise sevkedileceğini bildirdi.

Gül, parlamentoda bir gazetecinin, Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki silahlı saldırıyla ilgili sorusu üzerine, “Gerçekten üzücü bir olay. Başsavcı olayı değerlendiriyor, titizlikle takip ediliyor.” dedi.

Başsavcılığın konuyu olay anından itibaren takip ettiğini belirten Gül, gerekli görmesi durumunda Başsavcılığın bilgileri kamuoyuyla paylaşacağını söyledi.

Gül, başka bir soru üzerine, cinsel istismar ile ilgili düzenlemeyi içeren tasarının Bakanlar Kurulunda imzaya açıldığını, tamamlandığı zaman Meclise sevk edileceğini kaydetti.