Bahçeli’den İyi Parti Yorumu

» GÜNDEM » Bahçeli’den İyi Parti Yorumu

”BUNA YSK KARAR VERECEKTİR” MHP Lideri Devlet Bahçeli 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimler ilgili açıklamalarda bulundu.Partisinin Kızılcahamam kampında konuşan Bahçeli,İyi parti ile ilgili sorulan soruya cevap verdi.İyi parti’nin seçime katılıp katılmayacağı ile ilgili sorulan soruya “İYİ Parti’nin seçime girip girmemesi ilgi alanımızda değil. Bu kararı YSK verecektir.” dedi. ”ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR” […]

”BUNA YSK KARAR VERECEKTİR”

MHP Lideri Devlet Bahçeli 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimler ilgili açıklamalarda bulundu.Partisinin Kızılcahamam kampında konuşan Bahçeli,İyi parti ile ilgili sorulan soruya cevap verdi.İyi parti’nin seçime katılıp katılmayacağı ile ilgili sorulan soruya “İYİ Parti’nin seçime girip girmemesi ilgi alanımızda değil. Bu kararı YSK verecektir.” dedi.

”ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

Erken seçim ile ilgili açıklamarda bulunan MHP Lideri Bahçeli,aday çıkarmayacaklarının adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.Bahçeli konuşmasını şöyle sürdürdü “Seçimlerin Türk milletine ve tüm partilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Toplantımıza katılım yüksektir. Arkadaşlarımız da bir seçim heyecanı vardır. Allah’ın izniyle 24 Haziran’daki seçim MHP’yi daha güçlü ve daha iyi bir yere getirecektir. MHP seçime her zaman hazırlıklıdır. Seçim stratejimiz iki esasa dayanmaktadır. Biri güçlü ve dengeli meclisin oluşması, ikincisi cumhurbaşkanı seçimnini eş zamanlı gerçekleşmesidir. Bizim adayımız bellidir. Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.” dedi.

”İLGİ ALANIMIZ DEĞİL”

İyi parti’nin seçime katılıp katılamayacağı ile ilgilide konuşan MHP Lideri Bahçeli, “Seçim 15 Temmuz’da olacak’ sloganı ile siyasallaşma sürecine girenler 15 Temmuz’a gerçekten inanmış olsalardı; 15 Temmuz’dan 6 ay önce seçime girme yeterliliğine kavuşmuş olmaları lazımdır” “Bunu bilemiyoruz, ilgi alanımız değil. Seçime de girsin. Başka partilerden alamaz, alırsa bizden alır. Biz de rıza gösteririz.” şeklinde konuştu.