Aziz Kocaoğlu Yeniden Aday Olacağını Açıkladı

» GÜNDEM » Aziz Kocaoğlu Yeniden Aday Olacağını Açıkladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeniden aday olabileceğini söyledi. CHP’de İzmir adayının açıklanması bir sonraki Parti Meclisi toplantısına kaldı. CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’dan yeniden adaylık sinyali geldi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, CHP’nin iktidarını sürdürdüğü en büyük kent olan İzmir’de yeniden belediye başkanlığı adaylığı sorumluluğundan kaçmayacağını açıkladı. Kocaoğlu, Parti Meclisi toplantısı […]

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeniden aday olabileceğini söyledi. CHP’de İzmir adayının açıklanması bir sonraki Parti Meclisi toplantısına kaldı.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’dan yeniden adaylık sinyali geldi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, CHP’nin iktidarını sürdürdüğü en büyük kent olan İzmir’de yeniden belediye başkanlığı adaylığı sorumluluğundan kaçmayacağını açıkladı.

Kocaoğlu, Parti Meclisi toplantısı öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Aziz Kocaoğlu, Kılıçdaroğlu ile Ankara’daki görüşmelerinin ardından yaptığı açıklamada, 1 Ekim’de bir basın toplantısıyla 31 Mart yerel seçimlerinde aday olmama kararını kamuoyu ile paylaştığını hatırlattı.

Açıklamayı seçimlerden 6 ay önce yaptığını vurgulayan Kocaoğlu, “Benim yerime aday gösterilecek arkadaşımızın bir an önce belirlenerek seçimlere kadar kentin her köşesine ulaşması, kendisini tanıtması ve projelerini anlatması gerektiğini düşünmüştüm. 6 ay, bu iş için ideal bir süreydi” ifadelerini kullandı.