İşte Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye’den Alacağı Para

» EKONOMİ » İşte Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye’den Alacağı Para

Yeni adresi O Ses Türkiye olan Beyazıt Öztürk’ün bölüm başı 100 bin TL alacağı iddia edildi. Acun Ilıcalı ile anlaşan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün yeni adresi TV 8’de ekrana gelen O Ses Türkiye programı olmuştu. O Ses Türkiye yeni sezon jüri koltuğunda oturması beklenen 49 yaşındaki Öztürk’ün, Hürriyet’te yer alan habere göre 100 bin TL […]

Yeni adresi O Ses Türkiye olan Beyazıt Öztürk’ün bölüm başı 100 bin TL alacağı iddia edildi.

Acun Ilıcalı ile anlaşan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün yeni adresi TV 8’de ekrana gelen O Ses Türkiye programı olmuştu.

O Ses Türkiye yeni sezon jüri koltuğunda oturması beklenen 49 yaşındaki Öztürk’ün, Hürriyet’te yer alan habere göre 100 bin TL alacağı öne sürüldü.

Bir diğer iddiaya göre ise Öztürk, hem O Ses Türkiye jürisinde yer alacak hem de Beyaz Show’u ekranlara yeniden taşıyacak.

Öte yandan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 5 yıldır yer aldığı O Ses Türkiye jürisinden ayrıldığını açıklamış, yarışmadan ayrılacağı iddia edilen Yıldız Tilbe ise bunun bir dedikodu olduğunu belirtmişti.

Kalabalıktan kaçmak için geçen yıl Bebek’ten Ayazağa’daki bir siteye taşınan Beyazıt Öztürk, site hayatından sıkılınca eski semtine geri taşındı.

Beyazıt Öztürk geçen sene, Ayşe Sultan Korusu’ndaki Boğaz manzaralı evini, semtin kalabalığından duyduğu rahatsızlık üzerine satmıştı.

Habertürk’ün haberine göre; Ayazağaza’da orman içindeki bir siteden 2.5 milyon TL’ye aldığı iki daireyi birleştiren ünlü şovmen, aradığı huzuru yeni yuvasında da bulamadı.

Sitenin son dönemde kalabalıklaşması üzerine tadı kaçan, yürüyüş de yapamayan Öztürk, eski semtine döndü.

Bir süredir ev arayışında olan Öztürk, Bebek sırtlarında, yine Boğaz manzaralı bir villa satın alıp geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız yeni evine taşındı.

49 yaşındaki Öztürk, yaz sezonunu iki yıl önce Barcelona’da aldığı evinde de geçiriyor.