Gıda Komitesinde Hal Yasası Ele Alındı

» EKONOMİ » Gıda Komitesinde Hal Yasası Ele Alındı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Gıda Komitesi’nin 2019’un ilk toplantısını gerçekleştirdiğini ve Hal Yasası’nı ele aldıklarını söyledi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter’dan yaptığı açıklamada “2019’un ilk Gıda Komitesi toplantısını gerçekleştirdik. Hal fiyatlarındaki gelişmeler ve lisanslı depoculukta gelinen noktanın yanında, Hal Yasası ve Erken Uyarı Sistemi çalışmalarını ele aldık. Küçükbaş hayvancılığın yaygınlaştırılması kapsamında […]

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Gıda Komitesi’nin 2019’un ilk toplantısını gerçekleştirdiğini ve Hal Yasası’nı ele aldıklarını söyledi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter’dan yaptığı açıklamada “2019’un ilk Gıda Komitesi toplantısını gerçekleştirdik. Hal fiyatlarındaki gelişmeler ve lisanslı depoculukta gelinen noktanın yanında, Hal Yasası ve Erken Uyarı Sistemi çalışmalarını ele aldık. Küçükbaş hayvancılığın yaygınlaştırılması kapsamında önemli bir çalışma başlattık” dedi.

Gıda Komitesi toplantısına, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve ilgili kurum başkanları katıldı.