Trump’ın Büyük Oğlu Boşanıyor

» DÜNYA » Trump’ın Büyük Oğlu Boşanıyor

Amerikan Lideri Donald Trump’ın en büyük oğlu 13 senedir birlikte olduğu eşi Vanessa Trump ile ayrılma kararı aldıkları ortaya çıktı. İkilinin çevresinde bulunan dostları ve arkadaşları,çiftin uzun zamandır ayrı yaşadıklarını ve anlaşamadıklarını dile getirdiler. New York Post’a bağlı Page Six adlı yayın kuruluşunun haberine göre ABD Başkanı Donald Trump’ın en büyük çocuğu Donald Trump Jr […]

Amerikan Lideri Donald Trump’ın en büyük oğlu 13 senedir birlikte olduğu eşi Vanessa Trump ile ayrılma kararı aldıkları ortaya çıktı.

İkilinin çevresinde bulunan dostları ve arkadaşları,çiftin uzun zamandır ayrı yaşadıklarını ve anlaşamadıklarını dile getirdiler.

New York Post’a bağlı Page Six adlı yayın kuruluşunun haberine göre ABD Başkanı Donald Trump’ın en büyük çocuğu Donald Trump Jr ile 13 yıllık eşi Vanessa Trump boşanma kararı aldı.

Çiftin yakın arkadaşları ikilinin çok uzun bir süredir birlikte yaşamadığını ve sürekli tartıştıklarını söylediler.

Kaynaklar, Vanessa Trump’ın politikadan hoşlanmadığını ve Donald Trump Jr’ın çok uzun seyahetlere çıkması nedeniyle ailesini ihmal ettiğini sözlerine ekledi.

Diğer taraftan, Vanessa Trump’ın bu sabah Manhattan Yüksek Mahkemesi’nde boşanma davası açtığı belirtildi.

Beş çocuğu bulunan çiftin boşanma sebebine ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı.

40 yaşındaki iş insanı Donald Trump Jr. ile aynı yaştaki eski modelin birlikte yaşamadığı söylentileri, 12 Şubat’ta meydana gelen olayla başlamıştı.

Vanessa Trump’ın ailesi ile birlikte yaşadığı eve Donald Trump Jr. adına içinde bilinmeyen maddebulunan bir mektup gönderilmiş, daha sonra genç kadın ve annesi hemen hastaneye kaldırılmıştı. Daha sonra şüpheli maddenin tehlikeli olmadığı duyurulmuştu.