Sharapova Ve Alexander Gilkes İkilisi Aşk Yaşıyor İddiası

» DÜNYA » Sharapova Ve Alexander Gilkes İkilisi Aşk Yaşıyor İddiası

Maria Sharapova’nın sosyal medya paylaşımları inkar ettiği Alexander Gilkes aşkı tekrar gündeme getirdi. Cotswolds tatilinde ayrı ayrı yerlerde çektikleri pozları paylaşan ikilinin birlikte oldukları iddiası güçlendi. Spor yaşamı kadar özel hayatıyla da ilgi odağı olan Maria Sharapova’nın bir süredir İngiliz iş adamı Alexander Gilkes ile birlikte olduğu konuşuluyordu. Ancak Sharapova ilişki hakkında konuşmamış ya da […]

Maria Sharapova’nın sosyal medya paylaşımları inkar ettiği Alexander Gilkes aşkı tekrar gündeme getirdi. Cotswolds tatilinde ayrı ayrı yerlerde çektikleri pozları paylaşan ikilinin birlikte oldukları iddiası güçlendi.

Spor yaşamı kadar özel hayatıyla da ilgi odağı olan Maria Sharapova’nın bir süredir İngiliz iş adamı Alexander Gilkes ile birlikte olduğu konuşuluyordu. Ancak Sharapova ilişki hakkında konuşmamış ya da inkar etmişti.

31 yaşındaki tenis yıldızı Sharapova, bu kez sosyal medya hesabından iş adamı Alexander Gilkes birlikte olduğu iddialarını güçlendiren paylaşımlarda bulundu.

Sharapova ve Gilkes birlikte gittikleri Cotswolds tatilinde ayrı ayrı yerlerde çektikleri pozları paylaştı. Bu görüntülerin ardından ikilinin birlikte oldukları iddiası güçlendi.

39 yaşındaki Gilkes, Prens Harry’ninde yakın arkadaşlarından biri. İngiliz kraliyet ailesine yakın olan Gilkes, geçen hafta sonu Prenses Eugenie ile Jack Brooksbank’ın düğününe de katılmıştı.