Rambo Bu Kez Çok Sinirlendi

» DÜNYA » Rambo Bu Kez Çok Sinirlendi

İtalyan asıllı ABD’li aktör Sylvester Stallone, “öldüğü” iddialarına ilişkin haberleri yalanlamak için sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. 1970’lerde yayınlanan “Rocky” film serisinde canlandırdığı “Rocky Balboa” (Rambo) karakteriyle hafızalara kazanan Sylvester Stallone’nin öldüğü iddia edildi. Kısa bir süre, ünlü oyuncu ve yönetmenin resmi Instagram hesabından, hakkında sosyal medyada ortaya atılan ve prostat kanserinden öldüğüne dair […]

İtalyan asıllı ABD’li aktör Sylvester Stallone, “öldüğü” iddialarına ilişkin haberleri yalanlamak için sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

1970’lerde yayınlanan “Rocky” film serisinde canlandırdığı “Rocky Balboa” (Rambo) karakteriyle hafızalara kazanan Sylvester Stallone’nin öldüğü iddia edildi.

Kısa bir süre, ünlü oyuncu ve yönetmenin resmi Instagram hesabından, hakkında sosyal medyada ortaya atılan ve prostat kanserinden öldüğüne dair haberlere ilişkin bir açıklama yayınlandı.

Söz konusu gönderide, 71 yaşındaki oyuncunun hayatta olduğu vurgulanarak, “Lütfen bu saçmalığa kanmayın… O (Sylvester Stallone) yaşıyor ve iyi. Mutlu ve sağlıklı… Hala yumruk atmaya devam ediyor” ifadelerine yer verildi.

DAHA ÖNCE DE ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLMİŞTİ

2016 yılında bir Facebook gönderisinde Stallone’nın öldüğü belirtilmiş ve sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Ünlü aktör sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaya devam edince ölüm haberinin yanlış olduğu ortaya çıkmıştı.