Meghan Markle Prenses Eugenie’nin ayrıcalığını istiyor

» DÜNYA » Meghan Markle Prenses Eugenie’nin ayrıcalığını istiyor

Evlendiği için sosyal medya hesapları kapatılan Meghan Markle, Prenses Eugenie’e tanınan ayrıcalıklı durumdan yararlanmak için kolları sıvadı. Meghan Markle ile Prens Harry’nin nişanı resmi olarak duyurulduktan kısa bir süre sonra 1,9 milyondan fazla takipçisi bulunan Meghan Markle’ın sosyal medya hesapları kapatıldı. Ancak kraliyet kulislerinden basına sızanlara göre, ABD’li oyuncu Meghan Markle, kişisel sosyal medya hesaplarını […]

Evlendiği için sosyal medya hesapları kapatılan Meghan Markle, Prenses Eugenie’e tanınan ayrıcalıklı durumdan yararlanmak için kolları sıvadı.

Meghan Markle ile Prens Harry’nin nişanı resmi olarak duyurulduktan kısa bir süre sonra 1,9 milyondan fazla takipçisi bulunan Meghan Markle’ın sosyal medya hesapları kapatıldı.

Ancak kraliyet kulislerinden basına sızanlara göre, ABD’li oyuncu Meghan Markle, kişisel sosyal medya hesaplarını geri almak için çabalamaya başladı.

Meghan Markle’ın elinde güçlü bir de kozu var: Prenses Eugenie.

Prens Andrew’in 28 yaşındaki kızı Prenses Eugenie, İngiltere kraliyet ailesinde kişisel sosyal medya hesabına sahip olan tek kişi.

Instagram hesabını Mart 2017’de açan Prenses Eugenie, bir yılda sadece 19 fotoğraf paylaştı.

173 bin takipçisi olan Prenses’e verilen bu ayrıcalığı Meghan Markle da kullanmak için kolları sıvadı.

Kraliyet ailesi işlerinden feragat eden ve sanat yönetmenliği yapan Prenses’e tanınan izin Meghan Markle’a tanınacak mı, merak konusu.

Instagram’ında 1,9 milyon takipçisi olan Markle’ın Twitter’da 350 bin, Facebook’ta ise 800 bin takipçisi vardı.