Kate Upton kayadan Kayadan Nasıl DÜştüğünü Anlattı

» DÜNYA » Kate Upton kayadan Kayadan Nasıl DÜştüğünü Anlattı

Son dönemin öne çıkan modellerinden Kate Upton, belki de hayatının en maceralı çekimlerinden birini yaşadı. 25 yaşındaki Upton, Sports Illustrated’ın bikini özel sayısı için Bahamalar’da objektif karşısına geçti. Çekimin bir bölümünde de sadece uzun tül bir etek giyerek bir kayanın üzerine çıktı ve burada üstsüz poz verdi. DALGA YÜZÜNDEN DÜŞTÜ Ancak bu sırada kayaya çarpan […]

Son dönemin öne çıkan modellerinden Kate Upton, belki de hayatının en maceralı çekimlerinden birini yaşadı. 25 yaşındaki Upton, Sports Illustrated’ın bikini özel sayısı için Bahamalar’da objektif karşısına geçti. Çekimin bir bölümünde de sadece uzun tül bir etek giyerek bir kayanın üzerine çıktı ve burada üstsüz poz verdi.

DALGA YÜZÜNDEN DÜŞTÜ

Ancak bu sırada kayaya çarpan sert bir dalga yüzünden Upton, dengesini kaybetti ve denize düştü. Üzerinden eteği de çıkan Kate Upton, kamera arkası ekibinin yoğun çabalarıyla önce kayanın üzerine sonra da kıyıya çıkarıldı.

“DENİZE DÜŞTÜĞÜM İÇİN ŞANSLIYIM”

Kate Upton olaylı günün devamında da siyah bir bikiniyle objektif karşısına geçti.
Aradan birkaç ay geçtikten sonra Upton’ın düşüşünü gösteren video Sports Illusrated tarafından sosyal medya sayfasında paylaşıldı. Upton, o sırada yaşananları anlattı.

Olay sırasında herkesin çok korktuğunu anlatan Kate Upton “Şanslıydım ki doğrudan kayaların üzerine yuvarlanmak yerine denize düştüm” dedi.

“UCUZ KURTULDUM”

Upton, üstsüz poz verdiği sırada üzerinde bulunan eteğin ağır olduğunu bu yüzden sert çarpan dalganın da etkisiyle dengesinin bozulduğunu söyledi. Upton, kayaların üzerine düşmesi halinde çok daha büyük zarar görebileceğini yine de bu çekim kazasından ucuz kurtulduğunu belirtti.