İşte Ronaldo’nun Beslenmesi Ve Gücünün Sırrı

» DÜNYA » İşte Ronaldo’nun Beslenmesi Ve Gücünün Sırrı

BESLENMESİ İLE İLGİLİ ÜSTÜ KAPALI İP UÇLARI VERDİ Real Madrid’in dünyaca ünlü futbolcusu Portekizli Cristiano Ronaldo yaptığı tatilin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.Ronaldo aslında paylaştığı fotoğraflarda beslenmesi ile ilgilide ip uçlarıda verdi. 5 altın ayakkabı sahibi Cristiano Ronaldo Instagram hesabından bir dizi tatil fotoğrafları paylaştı. Portekizli futbolcu hesabındaki diğer paylaşımlar ise 33 yaşında nasıl sağlıklı […]

BESLENMESİ İLE İLGİLİ ÜSTÜ KAPALI İP UÇLARI VERDİ

Real Madrid’in dünyaca ünlü futbolcusu Portekizli Cristiano Ronaldo yaptığı tatilin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.Ronaldo aslında paylaştığı fotoğraflarda beslenmesi ile ilgilide ip uçlarıda verdi.

5 altın ayakkabı sahibi Cristiano Ronaldo Instagram hesabından bir dizi tatil fotoğrafları paylaştı. Portekizli futbolcu hesabındaki diğer paylaşımlar ise 33 yaşında nasıl sağlıklı ve fit kalındığının ipuçlarını verdi.

FİNAL MAÇI ÖNCESİ TATİL KEYFİ

26 Mayıs Cumartesi günü UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool ile karşılaşacak Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo kısa süre önce Instagram hesabından ailesiyle tatil fotoğraflarını paylaştı.

Altı ay önce kızları Alana Martina’yı kucaklarına alan Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez, İbiza’da yorgunluk attı. 33 yaşındaki sporcu ve 24 yaşındaki kız arkadaşı suda şakalaşırken birbirlerine sarıldı. Çiftin yanında Ronaldo’nun büyük oğlu Cristiano Jr. da vardı.

Tatil fotoğraflarına Instagram’da yer veren Ronaldo’nun formunun sırrı da yine hesabındaki fotoğraflarda gizli. Paylaştıklarına bakılırsa Ronaldo güne sıkı bir kahvaltıyla başlıyor.

Kruvasan, avokado püresi, tost, yoğurt peynir ve meyve çeşitleri Ronaldo’nun kahvaltıda tükettikleri arasında.

Yıldız futbolcunun öğle yemeği tercihi balık.

Akşamları ise ızgara tavuk ve kırmızı et yiyor ve öğünlerinde şekerli yiyeceklerden uzak duruyor.

Yine de Ronaldo’nun zindeliğinin asıl sebebi, yediklerinden çok bunları eritecek yoğunlukta spor yapması. Antremanlarına en za bir saat önce gidiyor ve tek başına güçlendirme egzersizleri yapıyor.