İsrailli Model Bar Rafaeli Burka Giydi

» DÜNYA » İsrailli Model Bar Rafaeli Burka Giydi

Dünyaca ünlü İsrailli süper model Bar Rafaeli, ayrımcılığa karşı farkındalık yaratma amacıyla çekilen bir reklam filminde oynadı. Rafaeli’nin burka giydiği reklam, İsrail’de gösterilecek. Dünyanın en ünlü Victoria’s Secret modellerinden Bar Rafaeli, çekilir çekilmez ses getiren bir reklam filminde rol aldı. 33 yaşındaki İsrailli model, İsrail’de yayınlanacak olan reklam filminde burka giydi. Hoodies moda şirketinin sözcüsü […]

Dünyaca ünlü İsrailli süper model Bar Rafaeli, ayrımcılığa karşı farkındalık yaratma amacıyla çekilen bir reklam filminde oynadı. Rafaeli’nin burka giydiği reklam, İsrail’de gösterilecek.

Dünyanın en ünlü Victoria’s Secret modellerinden Bar Rafaeli, çekilir çekilmez ses getiren bir reklam filminde rol aldı.

33 yaşındaki İsrailli model, İsrail’de yayınlanacak olan reklam filminde burka giydi.

Hoodies moda şirketinin sözcüsü ve hissedarlarından olan Bar Refaeli, şirketin ülke genelinde başlattığı, ayrımcılığa, ırkçılığa ve bağnazlığa karşı farkındalık yaratmak isteyen yeni bir reklam kampanyası kapsamında burka giydi.

DİĞER İSRAİLLİ ÜNLÜLER DE DESTEK VERDİ

‘Freedom is Basic’ (Özgürlüktür Esastır) adlı reklam kampanyasında, Rafaeli’nin yanı sıra İsrail’in önde gelen trans aktrislerinden Stav Strashko, televizyon sunucusu ve Hasidik Yahudi olan Melech Zilbershlang ve Etiyopya kökenli televizyon yıldızı Tahouni Rubel’in de yer alacak.