İran’dan Saldırıya Tepki

» DÜNYA » İran’dan Saldırıya Tepki

”BU SALDIRIDAN KAZANÇLARI OLMAZ” İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney,ABD,Fransa ve İngiltere’nin Esed rejim güçlerine yaptıkları saldırıyı kınadıklarını söyledi.Saldırıya tepki gösteren Hamaney,bu saldırıdan ABD,Fransa ve İngiltere’nin kazançlı çıkmayacaklarını belirtti. HAMANEY SURİYE’DEKİ SALDIRIYA TEPKİ GÖSTERDİ Lübnan’daki Hizbullah’ın Al Manar televizyonu, İran dini lideri Ali Hamaney’in Suriye’ye saldırıya tepki gösterdiğini belirtti.Suriye’ye yapılan bu saldırının suç olduğunu belirten […]

”BU SALDIRIDAN KAZANÇLARI OLMAZ”

İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney,ABD,Fransa ve İngiltere’nin Esed rejim güçlerine yaptıkları saldırıyı kınadıklarını söyledi.Saldırıya tepki gösteren Hamaney,bu saldırıdan ABD,Fransa ve İngiltere’nin kazançlı çıkmayacaklarını belirtti.

HAMANEY SURİYE’DEKİ SALDIRIYA TEPKİ GÖSTERDİ

Lübnan’daki Hizbullah’ın Al Manar televizyonu, İran dini lideri Ali Hamaney’in Suriye’ye saldırıya tepki gösterdiğini belirtti.Suriye’ye yapılan bu saldırının suç olduğunu belirten Hamaney,ABD,Fransa ve İngiltere’nin suç işlediklerini söyledi.

İran dini lideri Hamaney, “ABD ve müttefikleri Suriye’de işledikleri suçlardan birşey kazanamayacaklar. Suriye saldırı suçtur. ABD Başkanı, İngiltere Başbakanı ve Fransa Cumhurbaşkanı suçludur” dedi.