Denize Daldı Yukarı Çıktığında 31 Kilo Aldı

» DÜNYA » Denize Daldı Yukarı Çıktığında 31 Kilo Aldı

Alejandro Ramos isimli Perulu balıkçı, denize daldı ve çıktıktan sonra şok yaşadı. Yüzeye hızlı çıktığı için vücudu deforme olan adam, 31 kilo aldı. Saniyeler İçinde Vücudu Şişti Esrarengiz bir şekilde gerçekleşen olayda Ramos, denize daldı ve daha sonra hızlı bir şekilde yukarı çıkmaya başladı. Adamın yüzeye ulaştığında gördükleri ona adeta şok geçirttirdi. Vücudunun bir bölümü […]

Alejandro Ramos isimli Perulu balıkçı, denize daldı ve çıktıktan sonra şok yaşadı. Yüzeye hızlı çıktığı için vücudu deforme olan adam, 31 kilo aldı.

Saniyeler İçinde Vücudu Şişti

Esrarengiz bir şekilde gerçekleşen olayda Ramos, denize daldı ve daha sonra hızlı bir şekilde yukarı çıkmaya başladı. Adamın yüzeye ulaştığında gördükleri ona adeta şok geçirttirdi. Vücudunun bir bölümü orantısız şekilde şişen adam saniyeler içinde 31,7 kilo almıştı. Dalış kazası olarak tanımlanan bu durum Ramos’un vücudunda 4 sene kaldı. Doktorlar bu ilginç durumun arkasında tam olarak ne yattığını öğrenmeye çalışıyor.

Deniz Canlısı Toplamak İstedi

Balıkçılıkla uğraşan Ramos, deniz canlısı toplamak için derine daldığını söyledi. Ramos çok hızlı şekilde yukarı çıkarak ölümcül bir hata yaptığını söyledi. 31.7 fazla kilonun kandaki azotun devasa kabarcıklara dönmesi ve vücudu şişirmesi nedeniyle olduğunu ifade etti.

 Azotu Boşalttı ve Kilo Vermeye Başladı

Ramos, vücudundaki azotun bir bölümünü boşaltarak %30 kadar kilo verdi. Fakat talihsiz adamın vücudu eski formuna henüz kavuşmadı. Bu durumu ameliyatla değerlendirmek isteyen doktorlar daha sonra durumun ciddi risk barındırabileceğini belirtti ve ameliyattan vazgeçildi.