Brad Pitt’in Eski Eşi Bunlar Tamamen Bir Uydurma Dedi

» DÜNYA » Brad Pitt’in Eski Eşi Bunlar Tamamen Bir Uydurma Dedi

Justin Theroux’dan ayrılan Jennifer Aniston,Eski Eşi Brad pittle görüşüp yeniden bir aşkın filizlenmesine gündem olan bu konuyu yalanladı.Bunlar tamamen bir Uydurma’dır dedi. Hollywood’un ünlü oyuncusu Jennifer Aniston, eşi Justin Theroux’dan kısa süre önce ayrılmasıyla birlikte yaşadığı zor günleri eski eşi Brad Pitt’in desteğiyle atlattığı iddialarını reddetti. 49 yaşındaki oyuncu, Angelina Jolie ile Brad Pitt’in 2016’daki ayrılma haberlerine […]

Justin Theroux’dan ayrılan Jennifer Aniston,Eski Eşi Brad pittle görüşüp yeniden bir aşkın filizlenmesine gündem olan bu konuyu yalanladı.Bunlar tamamen bir Uydurma’dır dedi.

Hollywood’un ünlü oyuncusu Jennifer Aniston, eşi Justin Theroux’dan kısa süre önce ayrılmasıyla birlikte yaşadığı zor günleri eski eşi Brad Pitt’in desteğiyle atlattığı iddialarını reddetti.

49 yaşındaki oyuncu, Angelina Jolie ile Brad Pitt’in 2016’daki ayrılma haberlerine de dahil edilmiş, ayrılığa sebep gösterilmişti.

46 yaşındaki eşi Theroux ile iki yıllık evliliğini sona erdiren Aniston’un hayranları, yeniden Brad Pitt’le bir araya gelmelerini istemişti.

Evliliklerinin son zamanlarında fazla ayrı kaldıkları, sevgililer gününü birlikte kutlamadıkları ve Aniston’un doğum gününde bir araya gelmedikleri öğrenilen Aniston-Theroux çifti, kamuoyuna dostça ayrıldıklarını açıkladı.

Ayrılık haberinin ardından ABD basını, Aniston’un, eski eşi Brad Pitt’in omzunda ağladığını yazdı. Aniston ise bu haberleri “Tamamen uydurma” diyerek yalanladı.

Theroux ile 2011 yılında birlikte olmaya başlayan Aniston, 2015’te evlenmişti. Aniston şimdi 2015 yılında evlendikleri Bel Air’deki evini satışa çıkardı.

Evliyken verdiği bir röportajda, evi hakkında, “İçinde olmak istediğim başka bir yer yok” şeklinde konuşan ünlü oyuncu, şimdi evini 15 milyon dolara satıyor.

Jennifer Aniston, 2000 yılında evlendiği Brad Pitt ile 2005’e kadar evli kalmış, evliliklerinin Brad Pitt-Angelina Jolie birlikteliği yüzünden bittiği iddia edilmişti.

Angelina Jolie ile Brad Pitt’in aşklarının ise 2003 yılında birlikte rol aldıkları ‘Bay ve Bayan Smith’ filminin setinde başladığı öne sürülmüştü.