ABD’li Yıldız Kardeşlere Tahliye Emri

» DÜNYA » ABD’li Yıldız Kardeşlere Tahliye Emri

ABD’li Show yıldızı kardeşlere Kiralarını dört aydır ödemediklerine dair tahliye kararı çıktı.Kirada oturdukları ofiste kendi giyim şirket işlerini yürüten güzel kardeşler yaptıkları açıklamada ”unutkanlık”olduklarını dile getirdiler. ABD’de yayınlanan “Keeping Up with Kardashians” isimli reality show’da birlikte yer alan süper model Kendall Jenner(22) ve Kylie Jenner (20) 2015 yılında “Kendall +Kylie” isimli bir giyim şirketi kurdu. […]

ABD’li Show yıldızı kardeşlere Kiralarını dört aydır ödemediklerine dair tahliye kararı çıktı.Kirada oturdukları ofiste kendi giyim şirket işlerini yürüten güzel kardeşler yaptıkları açıklamada ”unutkanlık”olduklarını dile getirdiler.

ABD’de yayınlanan “Keeping Up with Kardashians” isimli reality show’da birlikte yer alan süper model Kendall Jenner(22) ve Kylie Jenner (20) 2015 yılında “Kendall +Kylie” isimli bir giyim şirketi kurdu.

Time dergisine göre toplam servetleri 68 milyon dolar olan kız kardeşlerin sahip olduğu şirketin New York’taki ofisine, dört aydır kira ödemesi yapmadıkları gerekçesiyle mahkeme tarafından tahliye emri gönderildi.

Jenner kardeşlerden, yaklaşık 60 bin doları bulan kira bedelinin beş gün içerisinde mülk sahibine ödenmesi istendi.

Kaynaklar, Forbes tarafından geçen yılın dünyanın en çok kazanan modeli olduğu açıklanan Kendall Jenner ile sahip olduğu kozmetik şirketiyle bir hayli kar eden Kylie Jenner’ın kira bedelini ödememesinin altında yatan sebebin “unutkanlık” olabileceğini açıklayarak sorunun en kısa çözüleceğine bildirdi.