Katy Perry’nin Takıntılı Hayranı ABD’den Sürgün Edilecek

» DÜNYA » Katy Perry’nin Takıntılı Hayranı ABD’den Sürgün Edilecek

Dünya yıldızlarından Katy Perry’nin bir süredir başı takıntılı bir hayranı ile beladaydı.Katy Perry’nin takıntılı hayranı hakkında hakkında mahkeme ABD’den sürgün kararı verdi.Şarkıcı ve söz yazarı Katy Perry, Polonya vatandaşı takıntılı hayranı Pawel Jurski’den şikayetçi olmuştu. Mahkemenin Jurski hakkında verdiği karara göre kararıyla ABD’den gönderilecek. Uzun süredir 33 yaşındaki şarkıcıyı takip ettiği iddia edilen Jurski, Perry’nin […]

Dünya yıldızlarından Katy Perry’nin bir süredir başı takıntılı bir hayranı ile beladaydı.Katy Perry’nin takıntılı hayranı hakkında hakkında mahkeme ABD’den sürgün kararı verdi.Şarkıcı ve söz yazarı Katy Perry, Polonya vatandaşı takıntılı hayranı Pawel Jurski’den şikayetçi olmuştu. Mahkemenin Jurski hakkında verdiği karara göre kararıyla ABD’den gönderilecek.

Uzun süredir 33 yaşındaki şarkıcıyı takip ettiği iddia edilen Jurski, Perry’nin Miami’deki konserinde sahneye çıkmaya çalışırken yakalanmıştı.

“Katy Perry ile birlikte olmak için gereken her şeyi yaparım” diyen takıntılı hayran, ünlü şarkıcının Toronto, Orlando, Tampa, Atlanta, Chicago ve Michigan’daki konserlerinde de hazır bulunmuştu.