İngiliz Santrafora Rekor Teklif Geliyor

İngiliz Santrafora Rekor Teklif Geliyor

185
0
PAYLAŞ

Serie A de zirveye oynayan 1 puan ile liderlik sıralamasının gerisinden gelen Juventus, Harry Kane için rekor bir teklif sunacağı ortaya atıldı.

Lider durumdaki Napoli’nin 1 puan arkasından ligi sürdüren Juventus, Tottenham’ın yıldız golcüsü Kane’i renklerine katmak istediği haberi ortaya çıktı.

İspanyol basınında çıkan haberde Don Balon, okuyucularına paylaştığı yazısında önümüzdeki sene içerisinde Şampiyonlar Ligi’ni kazanabilmek için gözünü karartan Torino ekibi, gözünü Harry Kane’e dikti.

Haberin ayrıntılarında Juventus ekibinin Messi, Neymar veya Cristiano Ronaldo gibi isimleri renklerine bağlamasına neredeyse imkânsız gözüyle bakıldığı için en doğru ve mantıklı hamlenin Kane olduğu öne sürüldü. Yıldız oyuncu bu sezon hanesine 33 maçta 32 gol yazdırdı.

Ayrıca Gazete de yer alan haberde, Torino ekibinin bu transferi gerçekleştirebilmek için 250 Milyon Euro’yu gözden çıkarabileceği iddia edildi. Siyah – Beyaz formalı ekip aynı renkler altında İngiliz santrforu görmeyi fazlasıyla istiyor gibi görünüyor. Transfer hakkında ilerleyen zamanlarda yaşanacak gelişmeler için Ligtvjet24 sitesini ziyaret ediniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK