”Beyninde oksijen yok paran olsa ne olur”?

» MAGAZİN » ”Beyninde oksijen yok paran olsa ne olur”?

DEMET EVGAR’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR Avlu dizisinin güzel oyuncusu Demet Evgar’dan samimi açıklamalar geldi.Avlu dizisinde Deniz karekterini canlandıran Demet Avgar “Rezidans’larda, istediğin kadar ‘Çok özgürüm, şuyum buyum de; oksijen gitmiyor beynine, onu ne yapacaksın? Beyninde oksijen yok paran olsa ne olur?” ifadelerini kullandı. Star TV’de beğenilerek izlenen Avlu dizisinde Deniz karekterini canlandıran güzel oyuncu Demet Evgar […]

DEMET EVGAR’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR

Avlu dizisinin güzel oyuncusu Demet Evgar’dan samimi açıklamalar geldi.Avlu dizisinde Deniz karekterini canlandıran Demet Avgar “Rezidans’larda, istediğin kadar ‘Çok özgürüm, şuyum buyum de; oksijen gitmiyor beynine, onu ne yapacaksın? Beyninde oksijen yok paran olsa ne olur?” ifadelerini kullandı.

Star TV’de beğenilerek izlenen Avlu dizisinde Deniz karekterini canlandıran güzel oyuncu Demet Evgar dizide kocasından şiddet gördüğü için kocasını yaralayıp bu suçdan cezaevinde bulunuyor.Demet Evgar Vogue Türkiye dergisine samimi açıklamalarda bulundu.

Alışkanlıklarını ve ritüelleri sevdiğini ifade eden 37 yaşındaki oyuncu, cesaret konusunu, kadın ve erkek olarak ayırmayı sevmediğini söyledi. Evgar şu ifadeleri kullandı: “Anaerkil toplumlarda, kadınların sağduyusuyla hayat sürüyordu. Onların sezisi ve duru görüşüyle… Erkek algısıyla bundan korkulmaya başlandı, bu da büyük bir baskı getirdi. Sonrasında yakılan o ‘cadı’ kadınlar, o bilge kadınlardandı belki de…”

“Uzun dönem kadınların dehası kenarda, köşede kaldı. Şimdi yine bizlerin yükseldiği bir dönemi yaşıyoruz. Dünya hiçbir zaman şimdikinden daha iyi ya da kötü durumda olmadı. Kendini tekrar eden bir döngü var”

Cezaevinin en kötü yanının, doğadan uzaklaşmak, maviyi ve yeşili görememek olduğunu belirten Evgar şöyle konuştu: “İnsan doğadan uzaklaştıkça kendinden de uzaklaşıyor. İster cezaevinde olsun, ister metropolün göbeğinde, herkesin mahpusluğu kendine… Bire bir kendimden biliyorum. Köye gittiğimde, ağaca dokunduğumda, toprağa bastığımda gerçekten huyum, suyum değişiyor.”

“Rezidans’larda, istediğin kadar ‘Çok özgürüm, şuyum buyum de; oksijen gitmiyor beynine, onu ne yapacaksın? Beyninde oksijen yok paran olsa ne olur?”