Künye

» Künye

SORUMLU MÜDÜR
Cemil ÖZASLAN

EDİTÖRLER
Recep YILDIRIM                            Nesrin ERSÖZ                           Murat BILDIRCIN

SPOR & MAGAZİN EDİTÖRLERİ
Kubilay KIVANÇ                               Erhan ALTUĞ                           Sevilay DEMİRCİ

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Deniz ASLAN

REKLAM VE TANITIM İÇİN
info@habertutar.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@habertutar.com

HUKUK DANIŞMANI
Adnan AYMAZ

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

UYARI
Habertutar.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı ARAS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Habertutar.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Habertutar.com ’a aittir. Habertutar.com  sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Habertutar.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Habertutar.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Habertutar.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Habertutar.com  However, sometimes the Habertutar.com  uses third parties to process your information. Habertutar.com  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Habertutar.com  requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Habertutar.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Habertutar.com  and its services. When you use Habertutar.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Habertutar.com  cookies section of our full Privacy Policy.