Zenginlerin Arkadaşlık Sitesi Club505 Çiftlerin İlk Buluşmasına Sponsor Oluyor

Zenginlerin Arkadaşlık Sitesi Club505 Çiftlerin İlk Buluşmasına Sponsor Oluyor

126
0
PAYLAŞ

Seçkinlere özel hizmet veren arkadaşlık sitesi Club505, yeni güncellemeyle birlikte çiftlerin ilk buluşmasına sponsor oluyor. Şehrin en kaliteli etkinliklerinden en lüks restoranlarına kadar çiftlere ilk buluşmalarında ultra-lüks araç filosuyla ev sahipliği yapıyor…

Club505’in kullanıcıları zaten zengin. Neden böyle bir jeste ihtiyaç var?

Bu sene Nisan ayında İstanbul’da da hizmet vermeye başlayan, Los Angeles, Paris, Londra, Amsterdam gibi metropollerdeki ünlülere, iş insanlarına ve sanat camiasına çöpçatanlık hizmetleri veren Club505, getirdiği yeni güncelleme ile faaliyet gösterdiği bütün şehirlerde artık çiftlerin sponsoru oluyor. Gelir düzeyi yüksek bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama, bu kararı İstanbul’a açıldıktan sonra aldı. Bundan dolayı sebebin güvenlik kaygıları olduğunu düşünmedik değil. Çiftleri iki farklı arabayla evlerinden alıp buluşma noktasına getiriyor, buluşma sonrasında tekrar farklı araçlarla evlerine bırakıyorlar. Üstelik bu hizmeti hiçbir ücret talep etmeden yapıyorlar. Adı üzerinde; ilk gecenin sponsoru oluyorlar! İstanbul’da lüks araçlardan oluşan bir filo kuran Club505, şoför seçimleri konusunda da oldukça seçici.

Club505 şoförlerini özel bir eğitimden geçiriyor

Üniversite mezunlarına yönelik iş ilanları verdiklerini varsayarsak Club505, kullanıcılarına bu alanda da özel bir hizmet vermeyi planlıyor diyebiliriz. İş ilanındaki detaylara bakınca sıradan şoförler aramadıklarını söylemek yanlış olmaz. Donanımlı ekibini 3 ay sürecek bir eğitimden geçiriyorlar. Bu eğitimler sırasıyla nezaket, ileri sürüş ve yakın dövüş teknikleri. Club505’in İstanbul dışında faaliyet gösterdiği ülkelerde buna benzer ilanlara rastlamadık. Dolayısıyla çok yüksek ihtimalle bu özellik ya İstanbul’daki üyelerine özel, ya da bu fikri Club505’e İstanbul şartları verdirtti diyebiliriz. Her tanıtımlarında yalnızca seçkin insanlara hizmet veren bir arkadaşlık sitesi olduğunu dile getiren Club505, görünen o ki kötü bir haber ile gündeme gelmek istemiyor ve bunun için elindeki bütün imkânları buna göre değerlendiriyor.

55 ultra-lüks araçtan oluşan filo Ataşehir’de konumlandırıldı

Club505’in tahminen 55 lüks araçtan oluşan filosu İstanbul Ataşehir’de konumlandırıldı. Bu bilgiye Club505’in secretcv.com’a şoförler için verdiği iş ilanından yola çıkarak ulaşmak mümkün. Araçları 7 kişilik ve 4 kişilik; yani sadece binek araçlar değil, aynı zamanda Mercedes Vito gibi geniş ve konforlu araçları da tercih ediyorlar. Çiftlerin buluşmalarında alkol kullanma ihtimalini de hesaba katarsak bu hizmet, dünyada eşine rastlanmamış dâhiyane bir jest diyebiliriz.

Çiftleri sıradan etkinliklere, mekânlara göndermiyorlar

Club505, üyelerine rastgele bir restoranda sıradan bir yemek ısmarlamıyor. Etiler Nusr-et’ten tutun da İKSV Caz Festivali’ne kadar şehrin en iyi mekânlarında, en seçkin etkinliklerinde çiftlerini ağırlıyor. İlk buluşmalarında çiftlerin ulaşımından buluşma masraflarına kadar bütün giderlerine sponsor oluyor. Zengin bir kitleye hitap eden bir arkadaşlık sitesi olarak Club505 İstanbul yetkilileri, seçkin kitlesine seçkin hizmet verme amacıyla bu jestleri yaptığını dile getiriyor. Bu fırsatı değerlendirmek için Club505’te partnerinizle yazışma yaptığınız pencerenin sağ üst kısmından etkinlik oluşturmanız yeterli oluyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK