• DOLAR
  5,5848
  % 0,33
 • EURO
  6,2105
  % 0,26
 • ALTIN
  271,7901
  % -0,30
 • BIST
  95.734
  % -0,87
Yaz Kampında Tecrübenin Adresi

Yaz Kampında Tecrübenin Adresi

 

25 yıldır yaz kampı konusunda hizmet veren firma, vermiş olduğu kaliteli ve modern hizmetlerle sektörün lideri olmuştur. Firma, özellikle büyük şehirlerin trafik, gürültü ve hava kirliliğinde yaşayan gençlere, gençlik kampı hizmetleri ile daha fazla doğal yaşamdan faydalanma imkanı tanıyor. Bu olumsuz şartlar ile yoğun ders temposu ile bunalan çocuklar, kamplara katılarak hem eğlenmekte hem de psikolojik olarak yenilenmekteler. Firmanın hizmetleri arasında; yüzme kursu, özel yüzme dersleri, yaz ve gençlik kampları, yaz ve spor okulları ile jimnastik kursları bulunuyor.

Yaz Kampı Hizmetleri

Firmanın 9 yaş ile 17 yaş arasındaki çocuklara verdiği yaz kamplarına, her yıl yurt içi ve yurt dışından binlerce genç katılıyor. Firmanın yaz kampı, Antalya ilinin Çamyuva bölgesinde sekiz dönümlük bir arazide yapılıyor. Dünyaca tanınmış turizm merkezlerinden olan kam alanında, muhteşem tarihi ve doğal güzellikler bulunuyor. Firmanın yaz kampı aktivitelerinden başlıcaları şunlardır:

 1. Su sporları: kamp koçları ve profesyonel su sporları eğitmenleri ile firma, sörf, banana, kano, süper mabel ve ringo gibi bir çok etkinliğin yapılmasını sağlıyor.
 2. Dalış eğitimi: firmanın profesyonel dalış öğretmenleri, gerekli olan tüm emniyet tedbirlerini alarak, ihtiyaç duyulan tüm teçhizat ve ekipmanlar ile bu eğitimi veriyor.
 3. Binicilik eğitimi
 4. Paintball
 5. Yüksek ip parkuru (dağcılık eğitiminin başlangıcı)
 6. Tarihi turistik geziler
 7. İngilizce eğitimi

8 Diğer aktiviteler: su oyunları, okçuluk, animasyonlar, plaj voleybolu, çadır kurma, kamp ateşi, tiyatro, sinema ve disko gibi birçok etkinlik bulunuyor.

Yaz Okulları

Firmanın yaz okulları da, en az yaz kampları kadar değişik aktivite ve eğitici konulardan oluşuyor. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanıyor:

 1. Yüzme, basketbol, tenis ve survivor parkuru
 2. İzcilik, kampçılık ve okçuluk
 3. İngilizce, el işi, müzik ve satranç

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?