Trabzonspor Alpaslan Öztürk’ü İstiyor

» karma » Trabzonspor Alpaslan Öztürk’ü İstiyor

Trabzonspor’da orta sahadaki dinamizmin olması gereken seviyeye çıkartılması için, mücadele gücü yüksek ve hırsıyla dikkat çeken oyunculara yönelim başladı. Önce Ndiaye, daha sonra ise Alpaslan Öztürk’ü gözüne kestiren bordo mavili camia tarafından doğrudan bu isimlerin en düşük bedellerle takıma katılması isteniyor. Meritbet bu konuda tüm merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz adreslerin başında geliyor. Ahmet Ağaoğlu Mehmet Sepil […]

Trabzonspor’da orta sahadaki dinamizmin olması gereken seviyeye çıkartılması için, mücadele gücü yüksek ve hırsıyla dikkat çeken oyunculara yönelim başladı. Önce Ndiaye, daha sonra ise Alpaslan Öztürk’ü gözüne kestiren bordo mavili camia tarafından doğrudan bu isimlerin en düşük bedellerle takıma katılması isteniyor. Meritbet bu konuda tüm merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz adreslerin başında geliyor.

Ahmet Ağaoğlu Mehmet Sepil İle Görüşecek

Galatasaray’da orta sahanın vazgeçilmez isimlerinden birinin kadroya katılmasıyla birlikte, Göztepe için de özellikle galibiyetlerin en önemli oyuncularından olan Alpaslan’a ilgi arttı. Finansal yapısına zarar vermemek amacıyla ince eleyip sık dokuyan Trabzonspor’da Türk oyuncular arasında seçim yapılıyor. Olabildiğince uygun maliyete sahip olması halinde Alpaslan’ın takıma dahil edilmesi bekleniyor. Tüm takımların mali durumlarını öğrenebileceğiniz Meritroyalbet sitesinden, incelemelerinizi detaylıca yapabilirsiniz.

Alpaslan’ın Göztepe’de 1,5 Yıl Sözleşmesi Bulunuyor

Alpaslan tarafından gösterilen performansın son sezonlarda beklenenin de üzerinde artış göstermesinden ötürü, Göztepe ile uzun vadeli bir sözleşme yapıldı. Eğer farklı bir takımla anlaşılması gibi bir durum söz konusu olmazsa, en az 1,5 yıl daha sarı kırmızılı formayı giymesi bekleniyor. Devreye dört büyükler arasında özellikle oyuncuların parlatılması açısından gözde kulüplerden olan Trabzonspor’un girmesi, oyuncunun akıbetinin merak konusu olmasını sağladı. Transfer komiteleri yerine, direkt olarak Trabzonspor başkanı ile Göztepe başkanının bir görüşme yapacak olması ise sürecin çok daha ciddi olduğunun bir göstergesi oldu.

Takas Teklifi Gündeme Geldi

Trabzonspor’a teklif edilecek olan ücretin yeterli görülmemesi halinde, oyuncu artı para teklifiyle tekrardan sarı kırmızılı camianın kapısı çalınacak. Özellikle yerli, hırslı ve hızlı bir oyuncu olması nedeniyle son derece kaliteli olduğu öne sürülen ismin son dönemdeki performansı da dikkat çekmesini sağladı. Trabzon ile anlaşılması halinde, transferin bir hafta içerisinde sonuçlanacağı da söylentiler arasında yerini alıyor. Bordo mavili camiada orta alandaki performansın arttırılmasını talep eden Cimşir, direkt olarak Ndiaye ile uyumlu olacağını düşündüğü için Alpaslan konusunda ısrarcı oluyor.

Başkan tarafından birkaç gün içerisinde görüşme gerçekleştirilecek olması nedeniyle süreç yakından takip ediliyor. Hem sarı kırmızılı camia için uygun bir teklif olması hem de oyuncuya makul ücret teklif edilmesi durumunda, oyuncunun gitmeye sıcak bakabileceği düşünülüyor. Futbol takımlarının detaylarına ulaşmak için Meritroyalbet giriş yapabilirsiniz.

https://www.sporx.com/trabzonspor-alpaslan-ozturk-icin-takasa-hazir-SXHBQ825942SXQ