TEKDEZVIP SU SEBİLİ TEMİZLEME HİZMETLERİNİN FARKLARI

» karma » TEKDEZVIP SU SEBİLİ TEMİZLEME HİZMETLERİNİN FARKLARI

  Müşteri memnuniyetine odaklanan büyüyen bir işletme olan su sebili temizleme şirketi, su sebillerinin uzun ömürlü olmalarını sağlamak için gereken bakımı sağlayan çok yönlü ve güvenilir bir seçenek sunar. Hizmet verilen tüm işlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren firma ile su dağıtıcıları, su deposu dezenfektesi sayesinde evlere ve iş yerlerine güvenle suları ulaştırabilirler. Sebillerin İçindeki […]

 

Müşteri memnuniyetine odaklanan büyüyen bir işletme olan su sebili temizleme şirketi, su sebillerinin uzun ömürlü olmalarını sağlamak için gereken bakımı sağlayan çok yönlü ve güvenilir bir seçenek sunar. Hizmet verilen tüm işlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren firma ile su dağıtıcıları, su deposu dezenfektesi sayesinde evlere ve iş yerlerine güvenle suları ulaştırabilirler.

Sebillerin İçindeki Tortulara Dikkat

Su sebilleri tekrar tekrar kullanıldıkları için zamanla içerisinde tortu oluşabilir. Çok fazla tortu nedeniyle sebilin iç bölümü aşınabilir ve yıpranabilir. Suyun içindeki tortunun devam etmesi su deposu dezenfektesi ihtiyacı olduğunu gösterir. Çoğu durumda, standart temizlik ile daha temiz su sağlayarak sebilin içindeki tortuların çoğunu giderilir.

Temizlik işleminden sonra da suda hoş olmayan kokular veya tatlar bulunabilir. Bu genellikle sebilin bir çeşit biyolojik kirlenmesinin sonucudur. Nedeni araştırabilir ve su sebili temizleme firması uygun su deposu dezenfektesi yaklaşımını önerebilir. Virüs veya bakteri kaynaklı şüpheli kontaminasyon durumunda da profesyonel çözümler sunan su sebili temizleme firması; sebillerin içinin tam anlamıyla dezenfekte edilmesini sağlar. Su dağıtım şirketleri ve dağıtımın yapıldığı noktalarda sistem tarafından sağlanan içme suyundan sonra hastalık yaşanırsa su sebili temizliği gerekir.

Zararlı Bakterilerden Kurtulun

Biyofilm ve inorganik kalıntılar içme suyu sebillerinin iç yüzeylerinde birikebilir. Bu da tat ve koku şikayetlerine, mevzuata uygunluk sorunlarına ve sistem işlev sorunlarına yol açabilir. Sebil temizleme firmasının son derece deneyimli ve özel olarak eğitilmiş saha ekipleri, sebilleri yeni gibi tutmak için kapsamlı su sebili temizliği hizmetleri, bakım hizmetleri, yıkama ve kimyasal temizlik, dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirebilir. Bu da temizlik sorunlarından kaynaklanan sistemin çalışmama süresini en aza indirir ve su kalitesini en üst düzeye çıkarır. Sebile temizleme firmasının verdiği su sebili temizliği hizmetleri yönetmelik kurallarına uygun olarak sunulur.

Su Deposu Muayene Hizmetleri

Uygun koruyucu bakım, su deposu sahiplerini kapsamlı ve onarımlardan kurtarır. Devam eden su deposu denetimleri, izleme ve bakımı, deponuzun geçerli tüm düzenlemeleri karşılamaya devam etmesini sağlar. İyi korunmuş bir su deposu ile su sebili temizleme işlemi, her iki depolama aracının da uzun bir ömre sahip olmasını sağlar ve kuruluşunuz ve güvenlik ve temizliğe olan bağlılığı hakkında güvenilir olarak lanse edilir.

Her Zaman Güvenilir Kalın

Yıllık görsel su deposu denetimleri, su sebili temizleme, dezenfeksiyon ve zamanında onarımlar, su deposunun ömrünü uzatır. Yönetmelikte bulunan standartların uyumluluğunu destekleyen acil onarım fonlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Su sebili temizleme firmasının deneyimli ekipleri her yıl binlerce su deposu ve su sebili durumu değerlendirmesi yapar ve her incelemeden sonra depo güvenliği, sanitasyon, yapı, güvenlik ve kaplama koşulları hakkında ayrıntılı bir rapor sunar. Böylece potansiyel su deposu ve sebili bakım sorunu göz ardı edilmez.

 

Farkı Fark Edin

Su deposu ve sebili temizliği için hizmet veren firmanın hizmet kapsamında yapılan tüm koruyucu kaplamalar standartlara uygundur. Tüm işlemlerde kalıntılar,  kurşun azaltma ve muhafaza dahil olmak üzere yürürlükteki tüm güvenlik düzenlemelerine uygun olarak yapılır. Kalite sertifikalı bir şirket olarak, operasyonel verimliliği müşteri beklentilerini aşacak şekilde artırmak için sürekli çalışılır.