Ana Sayfa karma 18 Ocak 2019

Ribon Nedir?

Ribon reçine şeritleri, çok yönlülüğü yardımıyla birçok uygulamada kullanılabilir. Formül vellum kaplı kağıt ve bazı sentetikler benzer malzemelerin çeşitli düz (düz ) kafa yazıcılarda baskı sağlar. Standart etiket baskısı yanı sıra özellikle güçlü mekanik dayanıklılık gerektiren baskılar için tasarlanmıştır. Çok çeşitli baskı malzemeleri için üstün performans sağlayan genel bir yapışkan şerittir. Her barkod türü, dikey ve yatay barkodlarda, çok küçük yazı tiplerinde, büyük karakterlerde ve logolarda mükemmel baskı kalitesi sağlar.

Ribon

Barkod Etiketi, yağ, toz vb.gibi kirlere karşı daha dayanıklıdır. Baskı mürekkebi 85 ° C’ye kadar dayanıklıdır. anti-statik özelliklere sahiptir ve formülünde özel yapısı ile baş koruyucu bir etkiye sahiptir. Yivli bir orta reçinedir. Ribon reçine Ribon, adından da anlaşılacağı gibi, Ribon ve ribon karışımı tarafından oluşturulan Ribon türüdür.. Fiyat, ortalama olarak Ribon şeritlerinin iki katıdır ve reçine şeritlerinin fiyatı fiyatın yarısıdır. Bazı barkod yazıcılar normalde Ribon reçine şeritler Ribon gerektiren iken, kağıt tabanlı etiketler üzerinde yazdırmak için Ribon şeritler gerektirir.

Barkod Etiketi

Pos Rulosu, Bu konum, barkod yazıcısının baskı kafası ile ilgilidir. Termal transfer, baskı yöntemlerinde ve Rulolarda kullanılan şerit filmlere verilen addır. Şeritlerin bir tarafı belirli bir sıcaklıkta eritilir mürekkep, model şeritlerin özelliklerine kıyasla aslında reçine veya Ribon. Ribonların diğer tarafında koruyucu ve taşıyıcı bir tabaka vardır. Termal transfer şeritleri 3 parçadan oluşur ve bu parçalar şeritlerin merkezinde film tabakası, bu tabakanın altındaki ısı ile sıvı hale gelen mürekkep ve bu yüzeyin diğer tarafındaki koruyucu tabakadır.

Pos Rulosu

Şerit işlemi ile, polyester filmdeki katı mürekkep termal yazıcı ile ısıtılır ve etiketin yüzeyine aktarılır. Bu şekilde, şeritler çalışarak basılır. İstenilen kalitede olması için yazıcı ve yazdırılacak malzeme birbiriyle uyumlu olmalıdır. Makineye yerleştirilen şerit baskı kılavuzuna uygun olarak yerleştirilmelidir.

Ribon fiyatları

Yeni şerit, baskı modülünün kapağını açarak ve makinenin içindeki mevcut şeridi kaldırarak değiştirilir. Düzgün bir şekilde kurulduğunu belirledikten sonra, baskı modülünün kapağını kapatarak baskı başlatılabilir. Piyasada kullanılan şeritlerin sadece %1’ini oluşturan Ribon reçine şeritleri aşağıdaki boyutlarda üretilebilir.

Barkod etiketi boyutları

Ribon reçine şeritli plastik tabanlı etiketlere basmaya çalıştığınızda, elinizin sürtünmesi ve çizilme şekli nedeniyle baskı silinebilir. Reçine şerit ile baskı yerine kalıcı bir baskı mum reçine şerit istiyorsanız daha uygun olacaktır.

Termal pos rulosu en ucuz

Reçine şeritleri kompozit ve plastik etiketler için daha uygundur. Fiyatlar Ribon reçinesinden daha pahalıdır. Reçine şeritleri en dayanıklı Şerit türüdür. Kimyasallar ve yüksek sıcaklık giymek için ortaya çıkacak olan etiketlerde tercih edilir.

Ribon nedir

Tekstil baskısında en ağır yıkamaya dayanıklı reçine ribon alkol testi görünmüyor. Reçine şeritlerle polyester, polimid ,polipropilen ve polietilen etiketlere basmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksektir.

Barkod etiketi ankara

Karışım karbon, bazı kimyasallar, reçine ve Ribon kullanır. Reçine oranı %98 ve Ribon oranı %2’dir. Silvermat, Whitemat, Glosswhite, Japon akmaz ve PP etiket tiplerinde reçine Ribon keskin, pürüzsüz baskılar üretir.

Pos rulosu 56×25

Çoğunlukla POS makinelerinde, bankaların Atm’lerinde, telekomlarda ve faks makinelerinde kullanılan rulo kağıt, bazen elektrik-su-gaz faturası olarak, bazen şans oyunu olarak. Yazarkasa rulo ve POS rulo ürünlerinin ağırlıklı olarak sıvı ve perakende sektörlerindeki yazarkasa ve POS makinelerinde kullanılan kullanım alanı.

Renkli Ribon

Son yıllarda el terminalinin tanıtımı ile çok hızlı bir şekilde değişti. Özellikle sürekli envanter denetimi ve geri dönüş vb. Gıda, giyim, Perakende sektörleri ve otobüs şirketleri, gazete bayileri ve havaalanı şirketleri, çoğunlukla süreçte deneyimli olan, El terminaline gitti ve termal soyağacı ve hava yol bileği kullanmaya başladı.

Barkod etiketi a4

Termal rulo kağıdı, hızı ve daha uzun ömrü nedeniyle tercih edilen el terminalinde kullanılır, çok kullanışlı bir üründür. Bu ürünler kartuş maliyetini ortadan kaldırır, çünkü kağıt mürekkep yerine ısı kullanılarak oluşturulur. Parlak koruyucu yüzeyi ile düz kağıttan daha dayanıklıdır. Makaleler ışık, yağ veya su ile temas sonucu silinmez.

Pos rulosu 56x16m

Başka bir kolaylık, gizleme ve arşivleme kolaylığıdır. Rulo ürünlerini depolamak ve arşivlemek çok daha kolaydır, çünkü boyutları küçüktür. Buna ek olarak, el terminali müşterilere zaman tasarrufu ve kolaylık sağlar. Rulo ürünleri, kağıdın kalitesi çok önemlidir.

İzmirde pos rulosu toptancıları

Çünkü bizim döviz sonra verilen kuponları herhangi bir geri ödeme ve değişiklik için uzun süre saklanır. bu nedenle, özellikle yazılarda mümkün olan en kısa sürede silinmemelidir. Buna ek olarak, kötü ve yanlış seçilmiş ürünler, makinelerin arızalanması veya arızalanması sonucu para kaybına neden olabilir.

Ucuz Ribon

Bu açıdan bakıldığında, termal rulo kağıtları, makinelerin daha uzun süre dayanmasını sağlayarak işyerlerine büyük bir avantaj sağlar. Yazarkasa, bir işletmede yapılan satış işlemlerini kaydederek satılan malların türünü, miktarını, fiyatını, vergilendirilmesini ve indirimini kaydeden ve bunları otomatik olarak bir fatura şeklinde bir kağıda kaydeden bir anahtar, hafıza hesap makinesidir.

Barkod etiketi nedir

Türkiye’de yazarkasa resmi adı “ödeme kaydedici cihazı” olmasına rağmen, ilk olarak 1985 yılında tanıtıldı. 1989’da satış yapan tüm şirketler yazarkasa kullanmak zorunda kaldı. Yazar davasının kısa zamanı, 1879’da bir gemi pervanesi dönüş sayacından esinlenen Amerikan James Ritty tarafından bulundu. Yazarkasa dolar ve sent gösterdiği saat ve bir işaret gibi bir işaretti. Koleksiyonlar vücudun içindeki koleksiyon tekerlekleri ile yapıldı.

Kuyumcu Barkod Etiketi

RTY kasasına hırsızlığı önlemek için bir form verildi. RTY vault ticari değer kazanamadı, ancak rty, patent hakkını 1,000 dolara satmadan önce RTY MarkİV modelini yaptı. Bu modelin üst kısmında, hareketli şekillerin ve toplamların bir deliğe kaydedildiği bir kağıt rulosu vardı. Yazarların kasaları bugün.

Pos rulosu 80×40

John H. Patterson yardımıyla aldı. Patterson sahtekarlığı önlemek için fiş sistemini cihaza ekledi. 1973’te ilk kez bir şirket, mağazanın satış kontrollerinden sorumlu bir POS sistemi geliştirdi. İşletmede kullanılan yazılım, müşterinin bir yazıcı yardımıyla mutfakta siparişleri görüntülemesine izin verdi.

Pos rulosu Ölçüleri

Bir yazarkasa rulo nedir? Yazarkasa rulosu, yazarkasa cihazından kayıtların alınması için kağıt rulolarıdır. Sistemler sayısallaştırılsa da, fiş için kağıt ve yazıcı için hala bir ihtiyaç vardır. Kupon ve rulo kağıt yazarkasa aldıktan sonra, planlanan aralıklarla satın alacak ne kupon kesebilir, böylece rulo kağıt olacaktır Pos rulosu izmir.

Ribon 110×300

Bu nedenle, işinizin sabit maliyetlerinden biri olacak rulo kağıtları seçmek ve stoklamak önemlidir. Termal POS rulosu olarak da adlandırılan çip kesiminde kullanılan rulo kağıdın uzunluğu değişir Pos rulosu talebi.

Barkod kağıdı a4

Rulo kağıt 30 metre 60 metre çeşitli uzunluklarda bulabilirsiniz yazarkasa ile uyumlu olmalıdır. Markalar için özel rulo kağıt üretilmesine rağmen, her marka ile uyumlu standart rulo kağıt seçmek en avantajlıdır Rulo Etiket.

Kaynak: WordPress Dersleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir

instagram beğeni hilesi