Özel Tasarım Silikon Cephe Kaplama Sistemleri

» karma » Özel Tasarım Silikon Cephe Kaplama Sistemleri

Sağladığı görsel estetik özelliğin yanı sıra fiziksel açıdan da silikon cephe ayrıcalık tanımaktadır. Silikon cephe kompakt laminat ile kraft kağıt katmanlarının dekoratif kağıt yüzeyler eşliğinde bir araya getirilmesi ile gerçekleştirilir. Böylece farklı bina yapılarında dış cephesi oldukça estetik ve modern bir etki ortaya çıkarır. Bu da özellikle şirketler konusunda çok daha saygın ve güvenilir bir […]

Sağladığı görsel estetik özelliğin yanı sıra fiziksel açıdan da silikon cephe ayrıcalık tanımaktadır. Silikon cephe kompakt laminat ile kraft kağıt katmanlarının dekoratif kağıt yüzeyler eşliğinde bir araya getirilmesi ile gerçekleştirilir. Böylece farklı bina yapılarında dış cephesi oldukça estetik ve modern bir etki ortaya çıkarır. Bu da özellikle şirketler konusunda çok daha saygın ve güvenilir bir etki yakalanmasına fırsat vermektedir. Zira dış cepheden binaların zengin ve heybetli görünmesi, insanların o markaya çok daha fazla güvenmesine olanak tanımaktadır.

Farklı Özellikleri ile Silikon Cephe Kaplaması

Görsel açıdan sağladığı şık ve estetik tasarımı yanı sıra birçok değişik fiziksel özelliğiyle, silikon cephe büyük ayrıcalıklar tanımaktadır. Özellikle büyük bir mukavemet gösterir ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede farklı hava koşullarına karşı etkili bir olanak tanır ve uzun yıllar aynı şekilde kullanım şansı verir. Bu ayrıcalıkları ile beraber, daha birçok değişik seçenek altında özel olanaklar sunuyor.

– Suya karşı dayanıklıdır ve herhangi bir şekilde etkilenmez.

– Kırılmaya karşı mukavemet gösterir.

– Kendi ağırlığını taşıyabilecek bir mukavemete sahiptir.

– Farklı ahşap işleme makineleri sayesinde rahatlıkla değişik şekilleri altında işlenebilir.

– Soğuk hava şartlarına ve doluya karşı dayanıklıdır.

Bu gibi birçok ayrıcalık ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanıp şansı vermektedir.

Değişik Model Yapısıyla Mekana Hava Katan Silikon Cephe

Sağladığı her türlü dayanıklı etkinin yanı sıra, görsel açıdan modern bir yapıyı tüm farklı binalara getirmektedir. Geniş bir ürün yelpazesi altında farklı seçeneklerin oluşturabileceği birçok şekil üzerinden değerlendirilebilir. Özellikle tasarım açısından özel olarak işleme imkanı tanıyan silikon cephe, binanın yapısına uyum gösterecek farklı seçenekler arasından tercih imkanı vermektedir.

Kaliteli Yapısıyla Özel Tasarım Uygun Maliyetli Silikon Cephe

Her zevke hitap eden ve kişisel istekler ele alınmak suretiyle farklı seçenekler arasından tercih yapılabilmektedir. Çok uygun maliyet imkanı sağlayan silikon cepheler, dış cephelere özel tasarım altında hazırlanmaktadır. Kaliteli malzeme yapısıyla uzman kadro bünyesinde özel olarak montajı gerçekleşir. Böylece her türlü darbeye ve hava koşuluna karşı üstün etkisi sağlarken; görsel açıdan modern bir yapıyı, klasik tasarımla birleştirip güzel bir etki oluşturur.